Gisele Bundchen nową twarzą Pantene

Gisele Bundchen dołączyła do grona ambasadorek produktów Pantene w USA.

Gisele Bundchen / Pantene

Jeśli podobnie jak ja, nie możesz oderwać wzroku od lśniącej grzywy Gisele Bundchen, masz powód do radości. Brazylijska supermodelka została właśnie ambasadorką marki Pantene w USA. I patrząc na pierwsze zdjęcia zapowiadające współpracę, nie mam wątpliwości, że to był genialny wybór. Cudne, gładkie i lśniące włosy okalają twarz modelki złotą kaskadą. Oczywiście nie mam wątpliwości, że taki stan rzeczy to zasługa zarówno produktów do pielęgnacji włosów jak i uniwersalnego kosmetyku, znanego jako Photoshop.

Mieszkająca w Kalifornii modelka wyznała:

- Moje włosy przeszły wszystko: od czesania 10 razy dziennie w trakcie sesji i pokazów, po niezbyt łagodne traktowanie na plaży, gdy cieszę się słońcem i morzem z moimi dziećmi. Pantene pomaga mi utrzymać je w doskonałym stanie, po każdym myciu, bez względu na to, co będę robić danego dnia.

33 letnia, najlepiej zarabiająca modelka na świecie współpracuje z Pantene już od 2007 roku. Wtedy to została ambasadorką kosmetyków w Ameryce Południowej. A od nowego roku zaczyna amerykańską ekspansję. Czy to oznacza, że niedługo zobaczymy ją w polskich mediach? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że obok Gisele produkty marki polecają: Eva Mendes, Zooey Deschanel i Queen Latifah.

Gisele Bundchen / Pantene

Tematy:

Nieprawidłowy email