Frida Gustavsson twarzą Maybelline

Frida Gustavsson została twarzą marki Maybelline New York – taka informacja obiegła świat pod koniec maja. Firma podpisała kontrakt ze szwedzką supermodelką, która tym samym dołączyła do prestiżowej grupy ambasadorek marki.

Maybelline New York

Christy Turlington, Julia Stegner, Erin Wasson, Kemp Muhl, Shu-Pei Qin, Emily DiDonato, Jessica White oraz Charlotte Free - to gwiazdy, które dotychczas reklamowały produkty Maybelline New York. Pod koniec maja do ambasadorek znanej marki kosmetycznej dołączyła Frida Gustavsson.

- Frida robi zawrotną karierę na wybiegach, a ponadto jej olśniewająca uroda i pozytywna energia stanowią ogromną inspirację. Dzięki swej ciepłej i optymistycznej osobowości idealnie ucieleśnia ona obraz nowoczesnej kobiety Maybelline New York – komentuje Damien Bertrand, globalny szef marki Maybelline New York.

Maybelline New York

- Kobieta w stylu Maybelline New York jest silna i pewna siebie – i to właśnie mi się podoba – opowiada Frida. To dla mnie zaszczyt i radość reprezentować tak legendarną markę i dołączyć do rodziny Maybelline New York – dodaje modelka.

Pochodząca ze Sztokholmu Frida została zauważona w 2008 roku przez agentkę, gdy robiła zakupy. Rok później podpisała kontrakt z agencją IMG i otworzyła pokaz Valentino Haute Couture w Paryżu w sezonie jesiennym. Ten imponujący debiut stał się przełomowym momentem jej kariery i otworzył jej drogę współpracy z innymi ważnymi projektantami, takimi jak Marc Jacobs, Calvin Klein, Chanel, Prada, Fendi, Louis Vuitton, Christian Dior, Michael Kors, Oscar de la Renta, Carolina Herrera, Ralph Lauren, Viktor and Rolf, Alexander McQueen oraz Giorgio Armani.

Frida jest jedną z najczęściej fotografowanych modelek zarówno na wybiegu, jak i poza nim. Pracowała z najlepszymi fotografami z branży – Patrickiem Demarchelierem, Annie Leibovitz, Camillą Akrans oraz Normanem Jeanem Royem. Regularnie pojawia się na stronach modowych i w wywiadach dla magazynów takich jak Vogue Elle czy W. Brała również udział w kampaniach reklamowych m.in. dla marek takich jak Prada, Jill Stuart, Mulberry czy H&M.

Pierwsze zdjęcia z kampanii Maybelline z udziałem Fridy Gustavsson pojawią się w prasie i telewizji pod koniec 2013 roku.

Tematy:

Nieprawidłowy email