Eva Green nową ambasadorką L'Oreal Paris Professionel

Eva Green – słynna dziewczyna Bonda – właśnie została międzynarodową ambasadorką L’Oreal Paris Professionel. To nie tylko prestiż, ale również ogromne pieniądze, bo podpisanie kontraktu z francuską marką to zwykle milionowe wynagrodzenie.

Getty Images

Eva Green to dziewczyna Bonda z filmu „Casino Royale”, a ostatnio bohaterka nowego serialu „Dom grozy”, a także gwiazda najnowszego filmu „Osobliwy dom pani Peregrine”.

Getty Images
Getty Images

Zanim jednak Evę Green będziemy mogli oglądać na srebrnym ekranie w kolejnym dziele Tima Burtona, zobaczyć ją możecie na reklamach L’Oreal Paris Professionel.

Pierwsza kampania z jej udziałem dotyczyć będzie linii Wet Domination Tecni.ART, a cała gama produktów do stylizacji włosów pojawi się w salonach fryzjerskich już niebawem. To nie przypadek, że to właśnie Eva Green została twarzą całej linii. Jest nie tylko przepiękną, 35-letnią kobietą czy utalentowaną aktorką, ale również często zmienia fryzury na potrzeby planu filmowego czy na wielkie wyjścia.

Getty Images

– Wybraliśmy Evę Green ponieważ doskonale uosabia nasze wartości – twierdzi Anne-Laure Lecerf, międzynarodowy dyrektor L’Oreal Professionel. – Jest niezwykle wyczulona na trendy w modzie. Docenia kompetencje fryzjerów, zarówno podczas na ekranie, jak i poza nim. Jej uroda, nowoczesność i osobowość urzekają.

Getty Images

Znana jest przede wszystkim z przejrzystej, jasnej cery, niebieskich oczu i charakterystycznych brązowych włosów, które lubi pokazywać zarówno na ekranie jak i na czerwonych dywanach. Nosi je rozpuszczone, pofalowane, ułożone asymetrycznie na jednym boku, ale zdarzają się również bardziej skomplikowane fryzury – na przykład wytworny kok.

Getty Images

– Jestem aktorką, a więc włosy mają dla mnie ogromne znaczenie – mówi Eva Green. – Ważne jest, aby zbudować dobrą relację z fryzjerem, a fryzury tworzyć razem. Mój fryzjer stosuje oczywiście produkty do włosów L’Oreal Professionel, marki będącej liderem na rynku. Bardzo się cieszę, że będę brać udział w tej nowej przygodzie – dodaje.

Getty Images

– Jestem przekonana, że Eva Green będzie ogromnym atutem dla L’Oreal Professionel – podsumowuje Anne-Laure Lecerf. Czy Eva Green to dobry wybór? Sądząc po przepięknym zdjęciu, które już możemy oglądać, sądzę, że TAK!

L'Oreal Professionel

Tematy:

Nieprawidłowy email