Estee Lauder walczy z rakiem

VU MAG wspiera świetną akcję Estee Lauder Poland! 10 lipca marka zorganizowała uroczystą inaugurację Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi. Już po raz piąty spotkano w pawilonie Restauracji Belvedere.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Wśród zaproszonych gości byli m.in. dziennikarze, przedstawiciele perfumerii, partnerów Kampanii oraz przedstawiciele Estee Lauder Poland. Podczas konferencji Magdalena Kamińska, Dyrektor Generalna Estee Lauder Poland, przekazała czek na wsparcie badań nad lekiem na raka piersi, które prowadzone są pod kierunkiem Profesora Jana Lubińskiego w Międzynarodowym Centrum Nowotworów Dziedzicznych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Od pięciu lat firma zbiera fundusze na badania nad lekiem na raka piersi wywołanego przez mutację genu BRCA1.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Tegoroczne hasło Kampanii brzmi: POKONAJMY RAKA PIERSI. RAZEM MAMY WIĘKSZĄ SIŁĘ!

W październiku 2013 roku rozpocznie się sprzedaż limitowanych produktów, z których całkowity zysk przekazany zostanie na badania. Wśród Partnerów Kampanii są wszystkie trzy sieci perfumerii w Polsce: Douglas, Marionnaud i Sephora oraz Polskie Linie Lotnicze LOT i Medicover. Estee Lauder Poland planuje również stworzenie trzeciej muzycznej płyty PiN in PINK3 wspólnie z Maciejem Ulewiczem, Radiem PiN i Universal Music Polska.

Tematy:

Nieprawidłowy email