Eris w prestiżowym gronie!

Dr Irena Eris została przyjęta do prestiżowego Comite Colbert - Stowarzyszenia 75 najbardziej luksusowych światowych marek, wśród których znajdują się m.in: Dior, Louis Vuitton czy Veuve. To jedyna polska firma, która dostąpiła takiego zaszczytu!

Zdjęcia vuMag BlueServices

Comité Colbert to ekskluzywny klub założony w 1954 roku przez Jeana-Jacquesa Guerlaina – twórcę słynnej firmy kosmetycznej. Do niedawna komitet zrzeszał wyłącznie ekskluzywne francuskie marki – takie jak m.in. Bo¬ucheron, Cartier, Chanel, Dior, Hermès, Hotel Ritz, Louis Vuitton, szampan Veuve Clicquot - oraz prestiżowe instytucje kultury

- m.in. Luwr, Operę Paryską czy Comédie-Française – francuski teatr narodowy. Dopiero w 2011 roku do tego grona dołączyły cztery marki europejskie – m.in. niemieckie Leica i MontBlanc.

W 2012 roku, również Dr Irena Eris została przyjęta w poczet instytuji kultury i światowych marek, które działają, aby poszerzać i promować idee związane z luksusem, pięknem i ekskluzywnością. Dr Irena Eris jest jedyną polską marką przyjętą do grona europejskich członków Comité Colbert.

Historia Dr Ireny Eris pokazuje jej przywiązanie do wartości, które są dla nas cenne: proces twórczy, komunikacja, bliskość dla konsumentów, doskonała obsługa i lojalność pracowników

Françoise Montenay, Prezes Rady Nadzorczej Chanel SAS

Sukces i renoma marki Dr Irena Eris polegają na holistycznej wizji piękna, wysoce innowacyjnych i najwyższej jakości kosmetykach, uhonorowanych licznymi nagrodami

Catherine Fulconis, Prezes Parfums Hermès

Wszyscy członkowie stowarzyszenia muszą spełniać określone kryteria – m.in. być rozpoznawalni na świecie, charakteryzować się kreatywnością, indywidualnym charakterem, pięknem – „poezją” produktu oraz etyką działania. Celem ich działania jest szerzenie francuskiej l’Art de Vivre (Sztuka życia) na płaszczyźnie międzynarodowej, ale nie tylko, organizacja jest także świadoma społecznej roli marek luksusowych.

„Know – how” firm i instytucji wchodzących w skład Comité traktowany jest jako niezmiernie ważny element dziedzictwa niematerialnego. Członkowie Comité Colbert to marki i instytucje będące na całym świecie synonimami luksusu, niezawodności i wysokiej jakości, a marka Dr Irena Eris, od lat kojarzona jest nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami, z ekskluzywnością, skutecznością, innowacyjnością i jakością swoich wyrobów.

Tym samym, wyznaje identyczne zasady i ideały jak te promowane przez Comité Colbert.

Naszym pragnieniem było otwarcie drzwi dla luksusowych marek z innych krajów europejskich, aby wzmocnić głos naszego sektora – jest to atut wzrostu konkurencyjności – wobec Unii Europejskie i jesteśmy szczęśliwi, że możemy przyjąć Dr Irenę Eris, która dzieli te same wartości które są bliskie Comité Colbert.

Elisabeth Ponsolle des Portes, Prezes i Dyrektor Generalny Comité Colbert

Tematy:

Nieprawidłowy email