Elbaz + Lancome Zobacz kolekcję!

Kolorowa, wyrazista i bardzo kobieca - taka jest limitowana kolekcja kosmetyków do makijażu Albert Elbaz dla Lancome, która trafi do sklepów 15 czerwca.

Lancome

Albert Elbaz dla Lancome – pisaliśmy na początku tego roku.

Zobacz: ELBAZ DLA LANCOME

Teraz limitowaną kolekcję kosmetyków Albert Elbaz for Lancome można zobaczyć już w sieci. Główny projektant domu mody Lanvin udowodnił, że kosmetyki mogą być dziełem sztuki!

Lancome

– Zawsze jest pewien poziom emocji przy współpracy na linii projektant – branża kosmetyczna, ale w tym wypadku mieliśmy do czynienia z wyjątkowym poziomem szaleństwa. To nie był projektant. To był Albert Elbaz! – podsumowuje prezes Lancome Youcef S. Nabi.

Lancome

To kolekcja zabawna, energetyczna i jednocześnie bardzo surrealistyczna – spójna z wizją kobiety, jaką kreuje Albert Elbaz. Patrząc na tusze do rzęs czy paletki cieni, nie mamy wątpliwości kto jest ich twórcą.

– Podczas pokazów mody spędzam czas za kulisami, ale kiedy wychodzę pod koniec widzę już tylko oczy – mówi o swojej kolekcji Albert Elbaz.

Lancome

Wśród wielu wzorów i kolorów dominuje mocna, graficzna linia, charakterystyczna dla stylu projektanta.

Na opakowaniach paletek cieni do powiek znajdziemy niebieskie gwiazdki, czerwone serduszka, różowe kropki i piękne zielone powieki, które zalotnie zerkają w naszym kierunku.

Natomiast opakowania tuszów do rzęs kształtem przypominają kobiece krągłości.

Limitowaną kolekcję kosmetyków Albert Elbaz for Lancome promować będzie animowany film, którego głównym motywem są oczy.

– Rozumienie luksusu, spojrzenie na kobiecość oraz akcent przekory w twórczości Alberta Elbaza idealnie współgrają z nowymi wartościami Lancome – komentuje prezes marki. – Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że po raz pierwszy zawitał on do naszej krainy makijażu.

Co sądzicie o kolekcji Albert Elbaz for Lancome? My zakochałyśmy się od pierwszego wejrzenia!

Tematy:

Nieprawidłowy email