Doutzen Kroes twarzą perfum Calvina Kleina - Reveal

Calvin Klein ma nową dziewczynę. Została nią Doutzen Kroes, która właśnie podpisała kontrakt na reklamowanie nowych perfum – Reveal.

Getty Images

Ma holenderski paszport, 29 lat i prześliczną twarz, którą kocha cały świat mody. To Doutzen Kroes – jedna z najbogatszych, najbardziej seksownych i najbardziej rozchwytywanych modelek świata. Jeden ze słynnych aniołków Victoria’s Secret właśnie otrzymał jeszcze jedną propozycję.

Getty Images

Doutzen Kroes została twarzą nowego zapachu Calvin Klein – Reveal. To nie pierwsze spotkanie z perfumami amerykańskiego designera. Holenderska modelka już w 20007 roku reklamowała zapach Eternity. Jak wypadnie tym razem? Dowiemy się za kilka miesięcy, ponieważ premiera Reveal planowana jest dopiero na wrzesień 2014 roku.

Getty Images

Warto dodać, że Doutzen Kroes, która wciąż utrzymuje się na liście najlepiej zarabiających modelek świata, niejednokrotnie pojawiała się na billboardach. Jej przepiękna twarz i seksowne ciało reklamowały produkty takich marek jak: H&M, Gucci, Valentino czy Tiffany&Co.

Osobiście jestem wielką fanką kampanii reklamowej Tiffany&Co. Na zdjęciach Doutzen Kroes wypadła naprawdę zjawiskowo! Jeśli właśnie w tym kierunku pójdzie ekipa realizująca nową zapachową kampanię Calvina Kleina, możemy być pewni, że będzie to reklamowy majstersztyk!

Doutzen Kroes w reklamie Tiffany&Co.
Doutzen Kroes w reklamie Tiffany&Co.
Doutzen Kroes w reklamie Tiffany&Co.

Druga połowa roku to dla Doutzen Kroes bardzo intensywny czas, nie tylko zawodowo. Holenderski aniołek Victoria’s Secret spodziewa się bowiem drugiego dziecka…

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email