Diane Kruger w reklamie Chanel

W kwietniu świat obiegła informacja, że Diane Kruger została twarzą kosmetyków do pielęgnacji Chanel. Przedstawiamy Wam pierwsze zdjęcie z kampanii!

Chanel

Autorem zdjęcia jest Peter Lindbergh, a głównym tematem sesji jest nowa zsynchronizowana linia kosmetyków [/vumag_facebook]etyków . Promuje je kobieta pełna świeżości, naturalności i piękna. Diane Kruger, okryta ciepłym kocem, relaksuje się nad brzegiem morza.

Patrząc na Diane Kruger, chcemy być na jej miejscu! Chanel zapewnia nas, że dzięki nowej zsynchronizowanej linii do pielęgnacji twarzy jest to możliwe!

Chanel

3 ETAPY PIELĘGNACJI:

Najnowszą linię tworzą 3 kosmetyki najnowszej generacji. Stosuje się je po oczyszczeniu skóry, ale przed nałożeniem kremu czy serum. Le Jour de Chanel stosujemy na dzień. La Nuit de Chanel głęboko regeneruje skórę podczas snu. Natomiast Le Weekend de Chanel to najnowsze odkrycie! Kosmetyk przeznaczony jest do stosowania w czasie weekendów!

Głównym zadaniem całej linii jest odstresowanie skóry, narażonej na częste zmiany klimatu i stref czasowych, brak snu lub przemęczenie. Kosmetyki sprawią, że nasza skóra wyglądać będzie tak jak po kilkutygodniowych wakacjach!

Tematy:

Nieprawidłowy email