Daga Ziober w kampanii "Jardin Precieux” Givenchy

Ma zaledwie 20 lat, a już pracowała z największymi nazwiskami świata mody: Prada, Jil Sander, Calvin Klein, Miu Miu, Celine, Tom Ford, Valentino, czy Azzedine Alaia to tylko niektóre z nich. W tym sezonie Daga Ziober została także twarzą zapachu "Jardin Precieux” Givenchy.

Daga Ziober dla Givenchy / East News / VU MAG

Gdy zaczęłam szukać informacji o Dadze Ziober, to oniemiałam. Ta dziewczyna pracowała już chyba ze wszystkimi największymi nazwiskami świata mody. Udało mi się ustalić, że chodziła po wybiegu: Ann Demeulemeester, Marni, Louis Vuitton, Emilio Pucci, Fendi, Sonii Rykiel, Chloé, Céline, Givenchy, Prady, Jil Sander, Calvina Kleina, Miu Miu i Celine, Toma Forda, Valentino, czy Azzedine Alaia. Robiła także kampanie i lookbooki dla Valentino, Trussardi, Kazara, W.Kruk i Anayi. Nie chcę myśleć, ilu z nich przeoczyłam, a i tak lista jest imponująca. Można by pomyśleć, że Daga Ziober to doświadczona modelka z wieloletnim stażem. Nic bardziej mylnego - to młoda dziewczyna na początku swojej kariery.

Daga Ziober dla Givenchy / East News
Daga Ziober dla Givenchy / East News
Daga Ziober dla Givenchy / East News

Nie mam żadnych wątpliwości, że podbije świat mody. Druga Anja Rubik? Wszystko na to wskazuje. Daga Ziober urodziła się 16 września 1994 roku we Wrocławiu. Karierę modelki zaczęła za namową swojego kuzyna, który pracował jako scenograf przy sesjach zdjęciowych i na planach reklamowych. Szybko zorientował się, że Dagmara to idealny materiał na modelkę.

Daga Ziober dla Givenchy / East News
Daga Ziober dla Givenchy / East News

Wysoka (ponad 180 cm wzrostu), szczupła i naturalnie piękna dziewczyna musiała odnieść sukces. Z takiego samego założenia wyszła agencja Model Plus, pod której skrzydłami wylądowała Ziober. Wysłano ją do Paryża, później Mediolanu. Od razu posypały się propozycje od największych: Diora, Balmain, Jeana Paula Gaultiera, czy Valentino.

Daga Ziober dla Givenchy / East News

Minęły 3 lata pracy, a ona wcale nie obniża poprzeczki. Daga Ziober właśnie pojawiła się w najnowszej kampanii zapachu "Jardin Precieux” marki Givenchy. Odziana w dostojną suknię z różami, usadzona na ludwikowskiej kanapie pośrodku królewskiego ogrodu doskonale wpisuje się w klimat wiosenno-letniego sezonu. Autorem fotografii jest Ruven Afanador, sesję stylizowała Constance Feral, makijaż wykonała Christine Corbel, a za fryzurę odpowiedzialny był Tomohiro Ohashi.

Daga Ziober dla Givenchy / Givenchy

Trzymamy kciuki za Dagę Ziober i nie możemy doczekać się kolejnych sukcesów modelki!

Tematy:

Nieprawidłowy email