Claudia Schiffer we współpracy z firmą Schwarzkopf stworzyła linię kosmetyków do włosów

Gwiazda modelingu lat 90. wraca do gry – Claudia Schiffer stworzyła linię kosmetyków do włosów pod skrzydłami marki Schwarzkopf.

Mario Testino

Złoty okres w modelingu przypada na lata 90., wtedy piękne i chude dziewczyny z wybiegów po raz pierwszy w historii miały szansę osiągnąć status gwiazdy, porównywalny ze sławą aktorów i muzyków. To właśnie wtedy świat usłyszał o trzech najgorętszych nazwiskach świata mody: Naomi Campbell, Kate Moss i Claudii Schiffer.

Pomimo upływu ponad 20 lat, dwie pierwsze panie doskonale odnajdują się we współczesnej rzeczywistości i potrafią wykorzystać zdobytą ponad ćwierć wieku temu sławę do zarabiania pieniędzy. Tylko o Claudii Schiffer świat jakby nieco zapomniał.

Niemiecka modelka wraca jednak na rynek – a to dzięki współpracy z kosmetyczną firmą Schwarzkopf. Claudia Schiffer stworzyła własną linię kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów. Essence Ultime składa się z szamponów, odżywek, masek i odżywczych olejków. Ale największą ciekawostką jest farba stworzona na podstawie naturalnego koloru włosów modelki.

Nową pasją Claudii Schiffer zainteresował się brytyjski Vogue, w którym można znaleźć wywiad z modelką. Co ciekawe, Claudia rzeczywiście zainteresowała się pielęgnacją włosów – modelka z wielkim zaangażowaniem opowiada o fryzjerskich trikach, jakie stosuje na co dzień . Na przykład radzi, by do stylizacji włosów stosować odpowiednią ilość kosmetyku – Claudia twierdzi, że jego przedawkowanie obciąża włosy i uniemożliwia ułożenie włosów.

Będziecie używać Essence Ultime Claudii Schiffer?

Schwarzkopf
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email