Cicalfate - kompres dla skóry

Jeśli Twoja skóra, zmęczona zabiegami kosmetycznymi, potrzebuje „kompresu”, który przywróci jej blask i świeżość, ten krem jest dla Ciebie!

Avene

W Europie jedna na dziesięć kobiet deklaruje, że ma za sobą zabieg z zakresu dermatologii estetycznej, chirurgii plastycznej czy kosmetycznej. Ta wciąż rosnąca liczba jest wyznacznikiem aktualnej tendencji, której towarzyszy zwiększone zapotrzebowanie na specjalistyczne produkty pielęgnacyjne – produkty tzw. POST ACTE – PO ZABIEGACH.

W przypadku zabiegów medycyny estetycznej, faza POZABIEGOWA ma ogromne znaczenie dla jakości efektów samego zabiegu. Doświadczenie i wiedza Laboratoriów Dermatologicznych Avène w zakresie regeneracji skóry, zdobyte dzięki pracy nad Kremem Cicalfate, pozwoliły im zaoferować nowy produkt: Cicalfate Post-Acte.

Preparat jest odpowiedzią na oczekiwania lekarzy medycyny estetycznej, dermatologów, chirurgów estetycznych i samych pacjentów.

Cicalfate Post-Acte to emulsja regenerująca po zabiegach dermatologicznych. W jej skład w 73% wchodzi woda termalna Avene o udowodnionych badaniami klinicznymi działaniach kojących i łagodzących podrażnienia. Emusja wzbogacona jest o siarczan miedzi i siarczan cynku – kompleks znany z działania antybakteryjnego.

Ważnym składnikiem jest również sukralfat, sprzyjający regeneracji skóry, utrzymujący właściwy poziom nawilżenia oraz stymulujący odnowę naskórka.

Cicalfate Post-Acte nawilża, koi i łagodzi podrażnienia powstałe po zabiegach laserowych i peelingach. Przyśpiesza regenerację naskórka. Zmniejsza zaczerwienienia, uczucie gorąca i napięcia skóry.

Lekka emulsja – olej w wodzie, nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Łatwo się nakłada nawet na skórę podrażnioną po zabiegu dermatologicznym.

Jak stosować?

Stosować co najmniej dwa razy dziennie miejscowo na czystą i suchą skórę, bezpośrednio po zabiegu dermatologicznym, aż do całkowitego wygojenia się skóry

materiały prasowe

Opinia redakcji:

Cicalfate Post-Acte to naprawdę świetny krem doskonale regenerujący skórę. Zmęczona zabiegami, po spotkaniu z Cicalfate staje się bardziej nawilżona, elastyczna i miękka w dotyku. Idealnie sprawdzi się w kosmetyczce osób z bardzo wrażliwą skórą.

Łatwo się rozprowadza. Łatwy w użyciu. Polecamy!

Cicalfate Post-Acte – 45 zł / 40 ml

Tematy:

Nieprawidłowy email