Charlotte Casiraghi pierwszą twarzą Gucci Beauty

Gucci już niedługo wypuści debiutancką kolekcję kosmetyków do makijażu. Jej twarzą została księżniczka Charlotte z Monako. Kampania z jej udziałem pojawi się w wybranych mediach już we wrześniu.

EAST NEWS

Charlotte Casiraghi, wnuczka księżnej Grace z Monako, od 2010 roku współpracuje z Gucci. A już we wrześniu pojawią się pierwsze reklamy kosmetyków z udziałem arystokratki. Po raz pierwszy włoska marka zaoferuje kosmetyki do makijażu. W skład linii będą wchodziły produkty do makijażu twarzy, ust, oczu, lakiery do paznokci. Wybór Charlotte został oczywiście zatwierdzony przez Fridę Giannini, dyrektor kreatywną marki.

Charlotte była naturalnym wyborem, ponieważ uosabia kobietę Gucci. Jest porażającą pięknością – tłumaczyła Giannini.

Charlotte Casiraghi

Charlotte również jest zadowolona z takiego rozwoju sytuacji. Jestem bardzo zadowolona z mojej realcji z Fridą, jaką zbudowałyśmy przez ostatnie cztery lata i bardzo cieszę się, że będę mogła z nią pracować przy tym kluczowym produkcie. Szanuję ją zarówno jako projektantkę i silną kobietę z wizją wyznała księżniczka.

Charlotte pracowała już z Giannini przy okazji kampanii „Forever Now”. Jako zapalona amazonka miała przyjemność stratować w zawodach w ubraniach uszytych specjalnie dla niej przez Gucci, w 2010 roku.

Charlotte Casiraghi

Nie mamy jeszcze zdjęć z nadchodzącej kampanii, ale wiemy, że ich autorami są Mert Alas and Marcus Piggot. Oprócz tego kosmetyki będzie promował film wyreżyserowany przez Fabiena Barona.

Charlotte Casiraghi

Tematy:

Nieprawidłowy email