Chanel Beauty Boutique w Londynie: pierwszy sklep dla miłośniczek kosmetyków od Chanel

Burlington Arcade to jedna z najbardziej prestiżowych zakupowych lokalizacji w Londynie. Pasaż handlowy przypominający nieco mediolańską galerię Vittorio Emanuele II to miejsce, w którym otwarty został pierwszy butik Chanel, w którym dostępne są tylko kosmetyki i zapachy marki. To również miejsce w którym można będzie skorzystać z konsultacji z ekspertami urodowymi Chanel, w tym ze specjalistą od doboru zapachów!

fot. Chanel

Zlokalizowany pod numerem 54 w Burlington Arcade, Chanel Beauty Boutique pierwotnie był sklepem z akcesoriami Chanel. Jednak od początku wiadomo było, że prestiżowa lokalizacja pod słynnymi londyńskimi arkadami to wymarzone miejsce by otworzyć pierwszy na świecie sklep wyłącznie z kosmetykami marki. Teraz miłośniczki upiększających i pielęgnujących produktów z legendarnym logo mają swoją Mekkę. Pod jednym dachem zebrano wszystkie zapachy Chanel, kosmetyki pielęgnacyjne i makijaż.

fot. Chanel

Butik, który urzeka tradycyjną Chanelowską elegancją, to również miejsce w którym można się wiele nauczyć na temat urody. W Burlington Arcade można skorzystać z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji zapachowych. Oprócz tego możesz zafundować sobie kompletną metamorfozę przeprowadzaną przez eksperta marki, dobrać idealny podkład i kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy. W planach jest też cały kalendarz imprez i mistrzowskich lekcji makijażu. Znajdzie się coś zarówno dla miłośniczek perfum jak i manikiuru. Jedno jest pewne – wejście do Chanel Beauty Boutique grozi przepięknym bankructwem.

fot. Chanel

Tematy:

Nieprawidłowy email