Carska Rosja Bartka Janusza

Kolekcja opasek zaprojektowanych przez Bartka Janusza wzbogaciła się o nowe wzory. Tym razem inspiracją przy ich tworzeniu była carska Rosja. W nowych projektach nie brakuje więc przepychu i bogactwa. Wielbicielki bardziej subtelnej biżuterii na włosy też jednak znajdą coś dla siebie.

Bartek Janusz

Biżuteria do włosów proponowana Przez Bartka Janusza to akcesoria XXI wieku. Inspiracją dla pierwszych projektów jego kolekcji były m.in. film, sztuki teatralne, podróże.

Bartek Janusz

W autorskiej kolekcji można doszukać się ćwieków, szalenie modnych od kilku sezonów, ale też delikatniejszych modeli.

Bartek Janusz

Mocnym akcentem kolekcji są przepiękne opaski ręcznie malowane o kwiatowym designie. Nie zabrakło też propozycji dla klientek lubiących przepych, chcących wyróżnić się w tłumie – dla nich powstały opaski z dużymi kamieniami (turkus, błękit) obsypane kryształkami Swarovskiego.

Inspiracją dla kolejnej odsłony opasek Bartka Janusza była carska Rosja. Nowe modele są duże, rzucają się w oczy. Idealnie pasują zarówno do czarnych legginsów i skórzanej kurtki.

- Chciałem przenieść przepych carskiej Rosji na włosy. Udowodnić, że też mogą być pięknie "ubrane". Nowe opaski kierowane są do kobiety lubiącej podkreślić swoją osobowość, wyróżniać się z tłumu. Nie zapomniałem także o miłośniczkach bardziej subtelnej biżuterii. One również znajdą coś dla siebie – mówi Bartek Janusz.

Bartek Janusz

Opaski Bartka Janusza zyskują coraz większe uznanie. Wystarczy wymienić, że jego biżuterię na włosy założyły już m.ni. Grażyna Wolszczak, Doda czy Joanna Jabłczyńska.

Bartek Janusz
Bartek Janusz

Kolekcja opasek Bartka Janusza jest już dostępna w salonach przy ulicy Mokotowskiej 19 i Wilczej 72.

Bartek Janusz

Tematy:

Nieprawidłowy email