Cara Delevingne i Kate Moss w kampanii zapachu „My Burberry”

Czego możemy się spodziewać, gdy przed obiektywem stają dwie ikony modelingu? Precyzując – Cara Delevingne i Kate Moss? Energii porównywalnej do wybuchu bomby atomowej i głośnej kampanii reklamowej. Z taką sytuacją mamy do czynienia przy okazji ukazującej się właśnie kampanii najnowszego zapachu Burberry, którego twarzami zostały popularne brytyjskie modelki.

VU MAG

Już w marcu pisałyśmy o tym, że Cara Delevingne ma połączyć z siły z Kate Moss w kampanii reklamowej najnowszego zapachu Burberry. Wówczas królowa mediów społecznościowych (mowa oczywiście o Carze) opublikowała zdjęcie z Moss na Instagramie. Obie modelki ukazały się w studio fotograficznym w kultowych trenczach Burberry. Już w tedy buło wiadomo, że coś jest na rzeczy.

Oprócz zdjęć do sieci przedostała się informacja, że ikony modelingu mają wspólnie wystąpić w kampanii reklamowej najnowszego zapachu brytyjskiej marki. Dzisiaj wiemy, że te informacje są prawdziwe. Właśnie ukazały się zdjęcia modelek pracujących na planie reklamy zapachu My Burberry.

Widać, że Cara i Kate świetnie czują się w swoim towarzystwie. Modelki nie tylko głaszczą się po głowach, zmysłowo szepczą sobie do uszu i wymieniają się czułymi uśmiechami. Na jednym ze zdjęć Cara Delevingne występuje w czułych objęciach swojej starszej koleżanki. To jedno z odważniejszych zdjęć tej kampanii, które zapewne zrobi ogromną furorę w sieci. Autorem fotografii do kampanii reklamowej jest przyjaciel Kate Moss – Mario Testino.

[URL=http://vumag.pl/fashion-diary/fashion-diary-sex-w-wielkim-miescie-na-molo-w-sopocie,63669.html]NIE UWIERZYSZ, ILE PAR BUTÓW MAJĄ W SZAFIE POLKI! ZOBACZ!

Burberry
Burberry
Burberry

Tematy:

Nieprawidłowy email