Bulgari w rajskim ogrodzie

Marka Bulgari wypuściła nowy zapach - „Mon Jasmin Noir, L’Eau Exquise”, będący „dzieckiem” znanego już wielbicielkom perfum – „Mon Jasmin Noir”. Jego inspiracją były renesansowe ogrody, ukształtowane w stylu włoskim. Znaną kreatorkę zapachów – Sophie Labbe, przy tworzeniu perfum, fascynowały szczególnie florenckie Ogrody Boboli – pierwsze włoski ogród, w którym hodowano jaśmin.

materiały prasowe

W LABIRYNCIE BUJNYCH ZAPACHÓW

Przekraczając granice przestrzeni i czasu, te samy kwiaty uchwycono teraz w oryginalnym i świetlistym, nowym zapachu, którego esencja sugeruje pachnące kaskady jaśminu, migoczące w słońcu jak broderia autorstwa samej natury. Jego transparentne nuty przywołują świeżość zielonych labiryntów roślinności, podczas gdy wibrujące akordy odzwierciedlają musującą witalność tryskających fontann.

GREJPFRUT, MIGDAŁ, JAŚMIN…

Czerwony grejpfrut uwalnia pierwszą ostrą nutę, a chwilę później miesza się z zielonym migdałem, formując pierwszy akord - powiew aksamitnej lekkości, który prowadzi do wyrazistego serca zapachu. Tutaj, zapraszające nuty jaśminu grandiflorum łączą się z jaśminem sambac i białą herbatą – kwiatowym naparem ze szczyptą herbaty – jakby roztapiając się w ciepłym pocałunku. Delikatne niuansy drzew i intensywne akcenty białych piżm dodają końcowemu efektowi krągłości, niemal uzależniającej.

BUJNY FLAKON

Flakon Eau Exquise przypomina krągły i kobiecy flakon Mon Jasmin Noir. Jego dno ozdobiono ekskluzywną dekoracją z koronkowym, transparentnym splotem kwiatów jaśminu, który kojarzy się z subtelną teksturą klejnotu. Wstążeczka z organzy, która wyróżnia linię Mon Jasmin Noir, okala też szyjkę flakonu Eau Exquise,. Lekko zielony odcień zapachu odzwierciedla i zapowiada jego delikatną świeżość.

Bulgari Mon Jasmin Noir, L’Eau Exquise – 288 zł / 50 ml

materiały prasowe

Wrażenia redakcji:

Bulgari Mon Jasmin Noir, L’Eau Exquise to wspaniała zapachowa podróż do krainy łagodności. Delikatnie orzeźwia, rozczula, rozmarza.

Zapach ten zmienia się z godziny na godzinę. Początkowo przypomina zapach książki, którą dopiero co kupiliśmy w księgarni. Następnie coraz mocniej pachnie zieloną herbatą parzoną o zmierzchu… Ostatecznie przenosi nas do rajskiego ogrodu, w którym co raz mijamy drzewa owocowe, egzotyczne kwiaty i rośliny, które trudno nam rozpoznać, bo są z innego świata - może z przeszłości, może z wyobraźni...

W jego eterycznej obecności czujemy się kobietami pełnymi delikatności, lekkości i... ciepła.

Tematy:

Nieprawidłowy email