Brwi Cary za 3700 zł?

Cara Delevingne, modelka która od kilku sezonów pobija świat mody, zwróciła na siebie uwagę niebanalną urodą oraz niezwykłymi brwiami, które momentalnie stały się obiektem pożądania wielu kobiet.

Chanel

Moda na wyraźne, gęste brwi powraca. Niestety nie każda z nas została obdarzona przez naturę tego typu brwiami, a niektóre są zmuszone do pokutowania za grzechy popełnione w latach 90-tych. Dzisiaj dzięki zabiegowi „Power Brow” każda z nas może mieć brwi na wzór 20-stoletniej modelki… za ponad 3700 zł.

Getty Images/Flash Press Media

Cara Delevingne

Zabieg pogrubiający brwi zdobywa coraz większą popularność, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii – ojczyźnie Cary. Zainteresowanie zabiegiem w przeciągu roku wzrosło o 200 procent. „Power Brow” polega na zbudowaniu dodatkowej objętości brwi poprzez wykonanie kilkuset delikatnych i precyzyjnych kresek przypominających włoski. Zarówno kolor jak i kształt brwi jest dobierany pod kolor włosów, oczu oraz skóry. Procedura trwa 30 minut. Po zabiegu brwi stają się wyraźne i nabierają dodatkowej głębi. Efekty pozostają przez kilka miesięcy.

Cieszymy się, że moda na gęste brwi powraca – ładnie oprawione oko każdej kobiecie dodaje dziewczęcego uroku. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, koniecznie zapomnij o mocno wyskubanych brwiach i odłóż pensetę na bok!

Inne gwiazdy z wyjątkowymi, gęstymi brwiami:

Getty Images/Flash Press Media

Lily Collins, Hilary Rhoda i Arisona Muse.

Tematy:

Nieprawidłowy email