Bourjois stawia na BB

Do gamy produktów Bourjois dołączył innowacyjny podkład BB w kompakcie! Nowoczesna formuła łączy cechy produktu do makijażu z pielęgnacją. To aż osiem funkcji w jednym produkcie!

Bourjois

Wyrównuje kolor skóry, kamuflując zmarszczki i drobne wypryski. Wygładza, zapewniając lekko pudrowe wykończenie. Miejscowo tuszuje niedoskonałości, optycznie wyrównując powierzchnię skóry. Maskuje podkrążone oczy, poszarzały odcień skóry i gwarantuje promienny wygląd.

W efekcie nadaje skórze zdrowy, wypoczęty wygląd przy optymalnym zmatowieniu. Zapobiega jednocześnie skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Nawilża, nie zatykając porów. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Nie uczula.

Bourjois

Podkład BB Bourjois to kompakt o kremowej konsystencji idealnie stapiający się ze skórą i zapewniający jedwabiste wykończenie makijażu. Dzięki tej niewiarygodnie lekkiej konsystencji daje natychmiastowy efekt „skóry niemowlęcia”.

W stylowym i praktycznym opakowaniu znajdziecie kolory odpowiednie dla każdej karnacji – od bardzo jasnej po mocno opaloną.

Bourjois

Zestaw zawiera również panoramiczne lusterko, dzięki któremu szybko zrobisz poprawki makijażu w ciągu dnia.

Podkład BB w kompakcie to nie wszystko! Wraz z nim marka Bourjois wprowadziła błyszczyk BB – zaskakujące połączenie produktu do pielęgnacji ust z makijażem.

Bourjois

Błyszczyk dostępny jest w dwóch odcieniach – dla skóry bladej i średniej. Oba dają bardzo naturalny efekt ust pełnych blasku i zdrowia.

Produkty będą dostępne w sklepach od stycznia 2013 roku.

Tematy:

Nieprawidłowy email