Błękitna Pani Armani

Intensywny błękit, róż do policzków w neonowych odcieniach i neutralne usta - oto przepis Giorgio Armani na wiosenny makijaż dla nowoczesnych kobiet.

Giorgio Armani

Błękit to jeden z najbardziej modnych kolorów tej wiosny. Przyczynił się do tego m.in. Giorgio Armani, który podczas ubiegłorocznego Milan Fashion Week pomalował powieki modelek pastelową niebieską kreską.

Getty Images/Flash Press Media

Następnie fosforyzujący błękit umieścił w swojej wiosennej kolekcji kosmetyków do makijażu Giorgio Armani Pop Collection.

W paletce do makijażu Color-Fil Satin występuje w towarzystwie perłowych bieli i neutralnych beży. Konkurencją dla niego jest intensywny fiolet, który znajdziemy w drugim zestawie cieni do powiek.

Giorgio Armani

Obie paletki cieni do powiek to bardzo odważne propozycje dla nowoczesnej, uwielbiającej kolory i wyzwolonej kobiety.

- Podoba nam się mieszanie odcieni żywych i nude – mówi Linda Cantello z Giorgio Armani Cosmetics. - Kobiety zwykle fascynują intensywne odcienie, ale boją się używać. Te paletki to ciekawy kompromis, dzięki któremu każda kobieta może poeksperymentować z wyrazistymi kolorami.

Paletki są dwupoziomowe. Górny poziom zajął róż Sheer Blush, nadający policzkom aksamitnego i bardzo świeżego wyglądu. Paletki dostępne są w dwóch rodzajach opakowań: białym i czarnym (325zł).

Kolekcja uzupełniona została o dwa odcienie szminki – Beige Rose i Beige (150zł), trzy nowe półtony fluidów do twarzy Face Fabric – Pale Porcelain i dwa Medium Nude (225zł), a także dwa mocno popartowe odcienie różu w kremie Blushing Fabric – High Density Orange oraz Fuchsia (210zł). Nie obawiajcie się, że Wasze policzki zamienią się w rumieńce rosyjskiej Matrioszki. W kontakcie ze skórą zamieniają się bowiem w bardzo delikatne, miękkie kolory.

Giorgio Armani

Wiosenna popartowa kolekcja makijażu Giorgio Armani dostępna będzie w sklepach od marca 2013 roku.

Tematy:

Nieprawidłowy email