Bezpłatne badania skóry naczynkowej

Masz problem z pękającymi naczynkami? Twoja cera jest zaczerwieniona, odczuwasz dyskomfort i pieczenie? Koniecznie powinnaś wybrać się do lekarza! Przez dwa weekendy w Domu Mody Klif w Warszawie odbędzie się bezpłatne badanie skóry naczynkowej.

ThinkStock

Jeśli masz skłonność do zaczerwień skórnych, pierwsze syndromy żylaków lub już widocznie popękane naczynka, koniecznie powinnaś zbadać stan swojej skóry. Przez dwa weekendy: 5 i 6 oraz 12 i 13 kwietnia w godz. 12-18 w Domu Mody Klif w Warszawie zorganizowano bezpłatne badanie skóry naczynkowej.

- Otwarte naczynka krwionośne, czyli tzw. „pajączki” można uznać za duży problem społeczny, dotyczący zarówno kobiet jak i mężczyzn. Naczynka i pajączki to defekt kosmetyczny. Jednak przynajmniej w 50% łączy się z tym przewlekła niewydolność żylna. Świadomość ludzi na temat profilaktyki związanej z tym problemem jest bardzo mała – mówi dr Dorota Szostek.

Porad będą udzielać lekarze i kosmetolodzy z kliniki medycyny estetycznej SkinClinic. Po wykonanych badaniach na panie będą czekać wizażyści Diora, którzy wykonają darmowy makijaż. W ramach akcji Bądź piękna na wiosnę! zbierane będą także pieniądze na działalność fundacji „AKOGO?” Ewy Błaszczyk.

Polecamy!

ThinkStock

Tematy:

Nieprawidłowy email