AVON Walk: chodzisz, pomagasz i wygrywasz z rakiem piersi!

Rusza 17. edycja Marszu Różowej Wstążki organizowanego w ramach Wielkiej Kampanii Życia – AVON kontra Rak Piersi. Marsz odbędzie się w Warszawie, 7 czerwca. Wezmą w nim udział amazonki, ambasadorki AVON, mnóstwo świetnych ludzi z całej Polski i nasza redakcja!

fot. materiały prasowe

Co 14 Polka z obecnie żyjących zachoruje w przyszłości na raka piersi. Liczbę tę można zmniejszyć. Wystarczy regularnie wykonywać badania USG i nie zapominać o samokontroli.

Firma AVON od lat wspiera kobiety w walce z nowotworami. W tym roku będzie tak samo. 7 czerwca w Warszawie odbędzie się 17 edycja Marszu Różowej Wstążki. Aby wziąć w nim udział wystarczy zjawić się o godzinie 12.00 przy Kolumnie Zygmunta w Warszawie. Każdy, kto zdecyduje się pokonać trasę i zaangażować w dodatkowe aktywności przewidziane przez organizatora, przyczyni się do ufundowania kolejnych badań USG piersi.

Akcja wspierana jest także przez wyjątkowe, zaangażowane społecznie Ambasadorki: utalentowaną prezenterkę telewizyjną – Agnieszkę Popielewicz, znakomitą aktorkę – Małgorzatę Pieczyńską oraz znaną aktorkę i producentkę teatralną – Beatę Ścibakównę. Najważniejsze wydarzenie kampanii AVON WALK – Marsz Różowej Wstążki uświetnią swoją obecnością także Ambasadorki produktów marki AVON – Weronika Rosati i Małgorzata Socha oraz nowy męski Ambasador – Jarosław Bieniuk. W role prowadzących wcielą się Dorota Wellman oraz Filip Chajzer.

W akcję zaangażowała się również Gosia Baczyńska, która stworzyła unikalne koszulki dedykowane kampanii. Można je już kupić na stronie internetowej poświęconej wydarzeniu www.avonwalk.pl oraz 7 czerwca podczas AVON WALK - Marszu Różowej Wstążki. Koszulka jest symbolem solidarności w walce z rakiem piersi. Każdy, kto ją kupi wspomoże kampanię. Całkowity dochód ze sprzedaży koszulek przeznaczony będzie na Stowarzyszenie Amazonki Warszawa – Centrum, w celu dofinansowania badań USG piersi.

Ważnym elementem wydarzenia jest możliwość skorzystania na miejscu z badań USG, konsultacji lekarskich oraz mammograficznych. Przewidziano także liczne atrakcje, m.in. strefy urody, gdzie każda kobieta będzie mogła zrobić manicure lub profesjonalny brafitting, a także skorzystać z porad makijażystki AVON Hanny Knopińskiej oraz gwiazdy - Weroniki Rosati. Organizator zaplanował także coś dla dzieci – kącik zabaw z animatorami i czytanie bajek z Małgorzatą Sochą. Przewidziano także strefę sportową, gdzie najmłodsi miłośnicy piłki nożnej będą mogli wziąć udział w zabawie z Jarosławem Bieniukiem. Odbędą się także koncert znanej polskiej gwiazdy – Marysi Sadowskiej.

To właśnie za sprawą wszystkich, którzy pojawią się na AVON WALK i ruszą z pomocą tegoroczna kampania AVON Kontra Rak Piersi może stać się naprawdę wyjątkowa. Od obecności i zaangażowania uczestników zależy ile badań uda nam się ufundować. Bądź z nami 7 czerwca o godzinie 12.00 na mecie AVON WALK i pomóż wygrać walkę z rakiem! Rusz z Pomocą!

Tematy:

Nieprawidłowy email