Amanda Seyfried twarzą Givenchy

Amanda Seyfried została nową twarzą perfum Givenchy. Francuski dom mody ogłosił właśnie, że gwiazdą nowej kampanii została amerykańska aktorka znana z filmu „Mamma Mia” czy „Nędznicy”.

Givenchy

Aktorka będzie promować zapach Very Irresistible, zastępując tym samym na billboardach dotychczasową ambasadorką perfum – Liv Tyler.

– Jestem bardzo podekscytowana. To będzie uczciwa i szczera współpraca, bo naprawdę jestem dumna, że mogę być częścią marki, którą uwielbiam i podziwiam – powiedziała Amanda Seyfried.

Gwiazda wystąpi w dwustopniowej kampanii reklamowej przygotowanej przez dyrektora kreatywnego – Riccardo Tisci. Pierwszy element to reklama prasowa, do której zdjęcia zrealizował znany fotograf Glen Luchford. Patrząc na pierwszą fotografię, która pojawiła się właśnie w sieci, kampania będzie połączeniem nowoczesności i naturalności z paryskim szykiem i elegancją.

Givenchy

Na zdjęciu Amanda Seyfried, popijając kawę we francuskiej kawiarni, rzuca radosne i nieco zagadkowe spojrzenie odbiorcom. Jej biała półprzezroczysta bluzka i czarny kapelusz zdradzają, że to kobieta pewna siebie i elegancka, a jednocześnie nietuzinkowa.

Taki jest również zapach Very Irresistible, który kryje w sobie połączenie woni borówek i cytryny z bazylią i werbeną.

Oprócz zdjęć reklamowych, w telewizji wyemitowany zostanie film wyreżyserowany przez Cedrica Klapischa. Początek kampanii planowany jest na październik tego roku.

Tematy:

Nieprawidłowy email