Adele nie podpisała kontraktu z L'Oreal na 12 milionów dolarów

Wydawałoby się, że w dzisiejszym show-biznesie takie rzeczy się nie zdarzają, a jednak. Adele odmówiła L’Oreal i nie podpisała kontraktu na 12 milionów dolarów!

Getty Images/Flash Press Media

– Uważam, że jest wstydem sprzedawanie własnego wizerunku – mówiła. – Oczywiście to zależy od tego jakiego rodzaju artystą chciałbyś być i jakim się czujesz. Ja osobiście nie życzę sobie, aby moje nazwisko pojawiało się gdzieś w okolicach innej marki.

Dziś takie zachowania gwiazd należą do rzadkości. Tym bardziej, że oferta L’Oreal była naprawdę kusząca! Koncern L’Oreal jest zszokowany decyzją piosenkarki, która już od jakiegoś czasu prowadziła negocjacje z francuskim gigantem.

- To zajmie nam jeszcze trochę czasu, aby przekonać Adele do podpisania kontraktu, ale wygląda na to, że jesteśmy blisko! – mówili przedstawiciele L’Oreal jeszcze kilka miesięcy temu.

Adele miała zająć miejsce Cheryl Cole, która od 2009 roku reklamowała m.in. linię kosmetyków do pielęgnacji włosów, błyszczyki do ust i podkłady matujące. Brytyjska piosenkarka okazała się jednak twardym graczem. Niejednokrotnie wypowiadała sie z pogardą na temat celebrytów, którzy sprzedają swój wizerunek dla chęci zdobycia łatwych pieniędzy.

– Nie chcę być niczyją twarzą – deklaruje piosenkarka. – Jestem wielką fanką muzyki i wkurza mnie, gdy ludzie mówią o artystach w kontekście produktu, który oni reklamują. Nie chcę, by ktokolwiek mówił tak o mnie.

Czy Adele miałaby teraz stanąć po drugiej stronie i zdradzić tym samym swoje ideały, nawet dla 12 milionów dolarów? NIE.

Getty Images/Flash Press Media

Warto dodać, że L’Oreal to nie jedyna marka, która walczyła o Adele. W kolejce do gwiazdy już wiosną tego roku – tuż po wyróżnieniu piosenkarki Oscarem za muzykę do filmu SkyFall – stanęli m.in. koncern Estee Lauder i dom mody Dior. Jeden z bliskich znajomych gwiazdy wypowiadał się wówczas na łamach prasy:

– Adele zgodziłaby się na udział w reklamie, ale ma ściśle sprecyzowane wymagania. Kampania powinna współgrać z jej osobowością i na przykład zawierać muzykę przez nią skomponowaną. Ostatnie czego, by sobie życzyła, to jakieś tandetne i kiczowate slogany.

Czy pochwalasz decyzję Adele? A może łatwo jej mówić. Majątek gwiazdy przekracza obecnie 35 milionów dolarów!

Tematy:

Nieprawidłowy email