Tęsknota za latem

Odliczasz dni, gdy nareszcie zrobi się ciepło? W szary zimowy dzień marzysz o choćby piętnastu minutach słońca? Nie możesz już znieść białej skóry ciała i wiecznego opatulania go tysiącami warstw? Podpowiadamy, jak w dobrej formie przetrwać do wakacji!

Środek zimy często przynosi kryzys. Do lata jeszcze bardzo daleko i nic nie wskazuje na to, by nagłe zmiany klimatyczne przyniosły wiosnę w lutym. Zamiast jednak narzekać na aurę, po prostu wpraw się w wakacyjny nastrój. Wypróbuj małe kosmetyczne triki, które sprawią, że choć na moment przeniesiesz się myślami na plażę w gorący, letni dzień.

Tematy:

Nieprawidłowy email

Foto: istock

Apetyczne ciało

O tej porze roku skóra twojego ciała prawdopodobnie jest okropnie przesuszona. To wina ciepłych rajstop czy bielizny termicznej i centralnego ogrzewania. Tych czynników nie zmienisz, ale możesz przeciwdziałać skutkom ich działania. Po pierwsze, zimą regularnie wykonuj peeling całego ciała. Raz w tygodniu energicznie wmasuj w nie kosmetyk z ziarenkami, które złuszczą martwy naskórek, odpowiedzialny za gorszy wygląd skóry. Koniecznie sięgnij po preparat, który już swoim zapachem wprawi cię w wakacyjny nastrój, np. Pinita Colada The Body Shop z kokosem i ananasem. Teraz czas na odżywianie. I znowu, niech masła do ciała albo olejki, których używasz, przenoszą cię myślami w bardziej rajskie okoliczności przyrody. Olejek do ciała Namiętne Nawilżenie Bielenda pachnie kwiatami frangipani i czarną porzeczką. Pozostawi na twojej skórze wonny, bardzo zmysłowy woal, przywodzący na myśl leniwe, sierpniowe popołudnie.

Tęsknota za latem (slajd 1 z 5)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego

Reklamy
Koniec bloku reklamowego

Reklamy
Koniec bloku reklamowego

Reklamy
Koniec bloku reklamowego

Reklamy
Koniec bloku reklamowego