Tatuaż na niedoskonałości

Masz problem z rozstępami, cellulitem czy naczynkami. Jak wiadomo, cała historia zapisana jest w naszej skórze. Walczymy z bliznami, używamy specjalnych kosmetyków, jednak nie przynosi to żądanych efektów.  Na pomoc przyszedł Rodolpho Torres.

Foto: istock

Tatuażysta pochodzący z Sao Paulo zrobił furorę w sieci, ma ponad milion obserwujących na Instagramie i wiele fanek. Jak to zrobił? Znalazł sposób na tuszowanie rozstępów, dzięki krótkim filmikom, można zaobserwować technikę. Wykorzystuję strategicznie rozmieszczone tuszu wzdłuż konturów blizn, aby utworzyć rodzaj iluzji optycznej, z którego wynikają równe, wygładzone powierzchnie skóry. Wygląda i brzmi wspaniale, tym bardziej że nie ma opracowanej idealnej metody na blizny po rozstępach, a są one częstym problemem wśród kobiet. Jednak, czy to jest zdrowe?

Opinia lekarzy jest różna, rozstępy to ubytek skóry, a wypełnianie jej tuszem to rzeczywiście złudzenie optyczne i może się skończyć infekcją lub większa blizną. Problemami skórnymi powinni się zając profesjonaliści. Jednak ta metodą cieszy się dużym powodzeniem i patrząc na efekt przed i po, zastanawiamy się, czy warto ryzykować dla lepszego wyglądu?

Tematy:

Polecamy także:

Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Nieprawidłowy email