Pomadka na cześć księżniczki Charlotte

9 miesięczna księżniczka to prawdziwa ikona stylu. A pomadka stworzona z okazji jej zbliżających się pierwszych urodzin, jest tylko tego potwierdzeniem.

Mała księżniczka Charlotte, tak samo jak jej brat George, to jedne z najpopularniejszych dzieci na świecie, które mają wpływ również na branżę mody. Wystarczy tylko, że w mediach opublikowane zostanie zdjęcie pociech księżnej Catherine i księcia Williama, a dane ubranko, w którym się pojawiły, momentalnie zostaje wyprzedane. Dodatkowo dany projektant lub właściciel sklepu przeżywa swoje przysłowiowe 5 minut sławy. Tak było między innymi z projektantką różowej sukienki, w której księżniczka Charlotte została sfotografowana przez Kate.

Na podobny pomysł wpadł również Marc Jacobs. Córka księcia Williama stała się inspiracją dla projektanta do stworzenia nowego koloru pomadki z nowej serii Le Marc lip Creme. Odcień "Charlotte" stworzony został z okazji pierwszych urodzin księżniczki. Szminka w kolorze ciemnego różu to seria limitowana i powstała specjalnie dla londyńskiego Harrodsa. Jej cena to około 150 zł.

Foto: www.instagram.com księżniczka Charlotte

Tematy:

Nieprawidłowy email