6 niesamowitych trików z pudrem dla niemowląt

Kochamy wyszukane kosmetyki. Każda kobieta w swojej kosmetyczce znajdzie coś specjalnego: nawilżającą pomadkę, krem czy perfumy.

Foto: istock

Wtedy, nasz "must have" nie posiada ceny, ale wyobraźmy sobie kosmetyk, który będziesz mogła zastosować przy wielu urodowych trikach, a jego cena jest zaskakująco niska. Mowa o pudrze dla niemowląt. Poradzi sobie ona ze wszystkim, od zachowania makijażu na cały dzień po ratunek twoim włosom. Koniecznie spróbujcie.

1. Suchy szampon

Wypadło ci nagłe spotkanie, a twoje włosy są oklapnięte i w dodatku brakuje im świeżości. Naszykuj pół łyżeczki pudru i wetrzyj we włosy. Nabiorą objętości, a nadmiar sebum zostanie wchłonięty.

2. Puder matujący

Ciepłe pomieszczenia źle wpływają na naszą cerę. Jeżeli masz skłonności do świecenia się, na koniec makijażu nałóż odrobinę talku.

3. Dezodorant

Skończył ci się dezodorant albo po prostu masz ochotę odpocząć od niego, na ratunek przyjdzie niewielka ilość pudru, wetrzyj go w miejsca, gdzie najbardziej się pocisz. To działa!

4. Baza pod cienie

Męczysz się z „mokrą powieką” a kolejna baza nie daje rady. Spróbuj użyć talku, twój makijaż wytrzyma do końca dnia, a oko nie będzie się błyszczeć.

5. Ulga dla skóry

Masz problemy z czerwoną skóra po depilacji? Wiadomo, że talk służy dla niemowląt, ale świetnie działa na podrażnienia. Wypróbuj.

6. Dodatkowa objętość rzęs

Po nałożeniu pierwszej warstwy tuszu do rzęs nanieś na nie zasypkę, a po chwili kontynuuj malowanie. Dodatkowo je wydłuży i nada objętości.

Tematy:

Nieprawidłowy email