Louis Vuitton wprowadza na rynek perfumy

Louis Vuitton rozpoczyna nowy rozdział. We wrześniu do sprzedaży trafią perfumy stworzone specjalnie dla tego kultowego domu mody.

Foto: Materiały prasowe

Louis Vuitton zasłyną na świecie za sprawą kultowych już toreb podróżnych. Następnie do sprzedaży wprowadził galanterię skórzaną, aby później swój asortyment rozszerzyć również o kolekcje ubrań z damskiej i męskiej linii. Teraz Louis Vuitton rozpoczyna nowy rozdział i wprowadza do sprzedaży perfumy. Jest to pierwszy zapach we współczesnej historii marki (w latach 1927 -1946 pojawiły się na rynku cztery limitowane zapachy, obecnie niedostępne).

Nowe perfumy stworzone zostały we francuskim mieście Grasse przez wybitnego perfumiarza Jacques’a Cavallier Belletrud - twórcę takich znanych kompozycji jak: Midnight Poison Dior, Bulgari pour Homme, Jean Paul Gaultier Classique, Issey Miyake L’Eau d’Issey i Yves Saint Laurent Opium pour Homme.

Perfumy trafić mają do sprzedaży na początku września i dostępnę będą tylko i wyłącznie w butikach Louis Vuitton. Nowe zapachy z logo LV zbudowane będą na akordach kwiatowych, drzewnych, owocowych i korzennych. Ich ambasadorką, a także gwiazdą kampanii została aktorka Léa Seydoux.

Foto: Materiały prasowe Perfumy Louis Vuitton

Tematy:

Nieprawidłowy email