Wegańskie maseczki do twarzy

W trosce o swoje zdrowie nie możesz zapomnieć o utrzymaniu piękna i blasku swojej skóry. Właśnie w tym celu powstała zupełnie nowa kolekcja masek do twarzy marki The Body Shop.

Foto: Materiały prasowe

Brytyjska marka The Body Shop wprowadziła do sprzedaży nową kolekcję masek do twarzy. Ich znakiem szczególnym jest to, że stworzone zostały w 100% z wegetariańskich  składników, a maski z węglem himalajskim, angielską różą i amazońskimi jagodami acai są w 100% wegańskie. Ich formuła nie zawiera parabenów, parafiny, silikonu i olejów mineralnych – a jedynie czyste ekstrakty i wartości odżywcze.

Foto: Materiały prasowe The Body Shop

Maska z węglem bambusowym przygotowana została specjalnie potrzebującej oczyszczania z zanieczyszczeń i toksyn. Nawilżenie i ukojenie naszej skórze przyniesie nam maska z ekstraktem z angielskiej róży. Ta z miodem z Etiopii przeznaczona dla skóry potrzebującej intensywnego odżywienia. W kolekcji znajdziemy także oczyszczającą i złuszczająca maskę z chińskim żeń-szeniem i ryżem oraz taką na bazie jagód acai, które bogate są w antyoksydanty i witaminę C.

Foto: Materiały prasowe The Body Shop
Foto: Materiały prasowe The Body Shop

Tematy:

Polecamy także:

Nieprawidłowy email