Idealny manicure na sylwestra

Zadbane dłonie to nasza najlepsza ozdoba, a perfekcyjnie dobrany i modny manicure może zbudować naszą sylwestrową stylizację. Jak ozdobić nasze paznokcie, abyś ty razem z nimi stała się królową sylwestrowej nocy? Oto kilka trendów prosto ze światowych wybiegów, które zagwarantują ci ten sukces.

Foto: Getty Images

Sylwester i karnawał zbliżają się wielkimi krokami. To również czas, aby już powoli zacząć myśleć o elementach naszych stylizacji. Kreacja, włosy, makijaż, a także manicure – wszystko tego wieczoru musi być perfekcyjne. Jakie w tym roku trendy lansowali wielcy kreatorzy mody?

U Chanel i Karla Lagerfelda królował metaliczny błysk. U Marca Jacobsa czerwień i srebro z dodatkiem brokatu. Włoski projektant Giorgio Armani tym razem postawił na klasykę. Na pokazach lansował strażacką czerwień dopasowaną do koloru torebki, a także kolor wina, który współgrał z ciemną pomadką na ustach modelek.

Na graficzne wzory natomiast postawili projektanci takich marek jak Opening Ceremony, 3.1 Phillip Lim, Sibling i Gucci. Błękit na paznokciach zastąpiła modna teraz lawenda. Lansowana przede wszystkim z trendem metalicznych pasków naklejanych na pomalowanych na pastelowo paznokcie. Osoby, które lubią mieć ozdobione dłonie w unikalny sposób, mogą skusić się właśnie na takie wzory lub kreski inspirowane geometrią. Niezmiennie modna pozostaje na paznokciach biel – solo lub w duecie z czernią.

Chanel

Foto: Getty Images Chanel

3.1 Phillip Lim

Foto: Getty Images 3.1 Phillip Lim

Marc Jacobs

Foto: Getty Images Marc Jacobs

Giorgio Armani

Foto: Getty Images Armani

Emporio Armani

Foto: Getty Images Armani

Opening Ceremony

Foto: Getty Images Openig Ceremony

Sibling

Foto: Getty Images Sibling

Tematy:

Nieprawidłowy email