Zdjęcie cellulitu 25-letniej trenerki fitness usunięte przez Instagram

Instagram wobec niektórych fotografii potrafi być naprawdę krytyczny. Dotyczy to zdjęć z zabarwieniem erotycznym oraz promujących anoreksję, bulimię, a także... niedoskonałości ciała takie jak cellulit. Aplikacja usunęła niedawno zdjęcie opublikowane przez 25-letnią trenerkę fitness, na którym pokazała pomarańczową skórkę.

Mallory King to 25-letnia trenerka fitness z USA, która zachęca kobiety do ćwiczeń i zdrowego trybu życia. Choć sama nie ma idealnego ciała, nie boi się zamieszczać na Instagramie zdjęć pokazujących jej niedoskonałości.

Ostatnio spotkała się z krytyką pewnego mężczyzny, który zarzucił Mallory, że nie powinna aż tak odsłaniać krągłych kształtów.Trenerka postanowiła mu się odgryźć, publikując na Instagramie wymowne zdjęcie. Pokazała na nim cellulit i środkowy palec hejterowi.

Zdjęcie z Instagrama zostało szybko usunięte, jednak wcale nie przez środkowy palec, a przez cellulit, który został uwidoczniony na zdjęciu. 25-latka opublikowała kolejny post, tym razem skierowany do twórców Instagrama. Trenerka zastanawia się, dlaczego to właśnie jej zdjęcie zostało usunięte z serwisu.

Czy to właśnie dlatego, że pokazała się w naturalnej i wcale nie doskonałej odsłonie? Mallory zwróciła również uwagę na to, że każdego dnia Instagram zalewa tysiące przerobionych zdjęć, niemających nic wspólnego z rzeczywistością. Podkreśliła również, iż w serwisie znajdują się fotografie, przedstawiające kobiety w wulgarny sposób. Na koniec zaapelowała: -Świat potrzebuje więcej kobiet, które nie wstydzą się pokazywać swojego ciała.

Polecamy także:

Tematy:

Nieprawidłowy email