Przez chorobę straciła włosy. Tą sesją pokazała, że rak nie odbierze jej kobiecości

17-letnia Andrea Sierra w tym roku zachorowała na raka.  Nastolatka postanowiła udowodnić, że ciężka choroba nie odbierze jej kobiecości. Na Instagramie opublikowała przepiękną sesję, która poruszyła tysiące osób.

Foto: Materiały prasowe

U 17-letniej Andrei Sierry lekarze zdiagnozowali Chłoniaka Hodgkina. Dziewczyna przeszła chemioterapię,w trakcie której zaczęły wypadać jej włosy. Andrea Bardzo przeżyła utratę włosów.

Nie poddała się i sesją opublikowaną na Instagramie pokazała, że okrutna choroba nie odbierze jej kobiecości. Andrea zaprezentowała się w niej w zjawiskowej sukni.  Wyjaśniła również, że kilka miesięcy temu, gdy zaczęły wypadać jej włosy, nie wyobrażała sobie, że może publicznie pokazać się bez peruki.

Po pewnym czasie zmieniła nastawianie. -Dziś akceptuję siebie bez względu na swój wygląd. Czuję się piękna wewnątrz i na zewnątrz. Wszystkie dziewczyny są księżniczkami – napisała Sierra.

Jej wpis i zdjęcia poruszyły tysiące osób. – Jesteś odważna i piękna. – Jesteś inspiracją dla wielu osób – pisali internauci.

Tematy:

Nieprawidłowy email