Vans wciąż w modzie

Sandałki, klapki, japonki, czy espadryle? Zastanawiasz się jakie buty kupić na lato? Mamy zaskakującą wiadomość, w tym roku najmodniejszym butem na ciepłe dni są… trampki, a konkretnie Vansy!

Vans

Zdziwione? Nas ten nowy trend nie zaskakuje. Gwiazdy od jakiegoś czasu pokazują się w kultowych trampkach, tworząc już swoisty trend na wiosnę i lato. Vansy występują w bogatej ofercie kolorystycznej , mają też ciekawe, różnorodne wzory. Do tego są bardzo wygodne – co daje im ogromną przewagę nad sandałkami na obcasach. I myli się ten, kto myśli, że Vansy nosi się wyłącznie do sportowych stylizacji. Można je nosić do zwiewnych, letnich sukienek i efekt jest zaskakująco dobry!

Bulls Press
Bulls Press

Dlaczego akurat Vansy, a nie tramki innego typu? Obstawiamy, że tajemnica wygody tych modeli polega na samym użytkowaniu Vansów. Dostępne są zarówno wsuwane, jak i sznurowane modele, do tego wykonane są z miękkiej gumy, dzięki czemu chodzi się w nich jak bez butów.

Vans

Poza tym Vans ma już swoją historię. Buty powstały w 1966 roku – przetrwały wiele modowych epok i dopasowywały się do różnych trendów, wciąż pozostając na rynku. Wpisały się już tak mocno w świadomość klientów, że ich kształt zaczęły kopiować popularne sieciówki, np. Zara.

O fenomenie Vansów świadczy choćby fakt, że wielcy projektanci chętnie projektują swoje autorskie modele dla tej marki. Ostatnio taką współpracę podjął dom mody Kenzo, projektując autorską kolekcję trampek.

A wy jakie Vansy wybierzecie dla siebie?

Bulls Press
Bulls Press
Bulls Press
Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email