Codzienny luz według Vanessy Hudgens

Nie masz pomysłu co na siebie włożyć? Zainspiruj się razem z nami! Postaw na wygodę w stylu hippie, tak jak zrobiła to Vanessa Hudgens! Jak widać - najprostsze rozwiązania przynoszą czasem najlepsze efekty!

Foto: East News

Moda na dżins nigdy nie przeminie. Doskonale wie o tym Vanessa Hudgens, która i tym razem postawiła na klasyczne dżinsowe szorty oraz kurtkę z tego samego materiału podczas letnich dni. Pod spód zwykły szary t-shirt. Z pozoru to bardzo proste zestawienie. Ale jak widać - to wystarczy by uzyskać niezobowiązujący, a jednak efektowny wygląd.

Jeśli Vanessa Hudgens – to nie mogło się obyć bez modnego hippisowskiego akcentu. Tym razem jest to modna torba z frędzlami i przeciwsłoneczne okulary lenonki! Charakteru i wyrazistości z pewnością dodaje także gruby pasek w karmelowym kolorze. Natomiast delikatny złoty naszyjnik idealnie dopełnia całą stylizację.

My jesteśmy zdecydowanie na tak! Uwielbiamy w tej stylizacji nonszalancję i młodzieńczy charakter. Chcesz wyglądać jak Vanessa? Nic prostszego! Wystarczy, że spojrzysz na nasze propozycje.

Tematy:

Nieprawidłowy email