Valextra – nowy Hermès

Piękno prostoty torebek włoskiej marki Valextra zostało docenione przez gwiazdy kina i muzyki już od początku istnienia marki. Pierwszy sklep został otwarty w 1937 roku przez Giovanniego Fontana w samym sercu Mediolanu – Piazza San Babila.

Valextra

Valextra bardzo szybko została doceniona poza granicami kraju. Ponadczasowe torebki wykonane z najlepszych materiałów przy użyciu starych metod rzemieślniczych zjednały sobie serca najpiękniejszych i najbardziej wpływowych kobiet tego świata.

Torebki Valextra stanowią odzwierciedlenie prostoty i luksusu w najlepszym wydaniu. Dyskretnie ukryte logo nie rzuca się w oczy dzięki czemu to wyrafinowany design stał się elementem rozpoznawczym marki. Czyste linie i prosta forma sprawiają, że torebki Valextry zostały okrzyknięte nowym Hermèsem!

Od kilku lat możemy zauważyć rosnący trend na torebki Valextra wśród gwiazd kina i muzyki. Ich największą miłośniczą jest z pewnością Katie Holmes. Efektem miłości aktorki do Valextry była współpraca z marką nad linią torebek dla jej własnej firmy Holmes & Yang. Victoria Beckham, Jennifer Aniston i Angelina Jolie to kolejne gwiazdy, które można często spotkać z Valextrą w ręku.

Getty Images/Flash Press Media

Michelle Obama dla wielu kobiet jest symbolem klasy i elegancji. Pierwsza dama wywołała spore zamieszanie pojawiając się z torebką Valextra Tammy Large. Po tym wydarzeniu torebki Valextry z pewnością znów zaczną się pojawiać na pierwszych stronach gazet.

Torebki Valextry kosztują od 1500 dolarów wzwyż.

Valextra

Tematy:

Nieprawidłowy email