Modna nauczycielka

Koniec wakacji jest jednoznaczny z powrotem do szkoły. Zazwyczaj skupiamy się na najmłodszych, dlatego my tym razem robimy zoom na nauczycielki i prezentujemy modę szkolną dla pedagogów.

Foto: East News

W szkole obowiązuje odpowiedni dress code nie tylko uczniów, ale także nauczycielki. Panie nie powinny być zbyt wyzywające i seksowne. Ich strój powinien być schludny i zachowawczy. Jak w tych restrykcyjnych wymogach pozostać modną kobietą? Mamy dla was kilka pomysłów!

1. Jasne okrycie

Płaszczyk lub marynarka w jasnych kolorach to dobry pomysł na ożywienie stylizacji. A może skusisz się na wzorzyste okrycia? Dodadzą charakteru twoim ubraniom i zapewniam – odejmą kilka lat z twojej metryki.

Foto: East News

2. Styl retro

Spodnie o długości 7/8 lub spódnica odkrywająca kostki to znaki rozpoznawcze mody z lat 60. i 70. Na szczęście ona wraca do łask i jej najbardziej charakterystyczne elementy są najgorętszymi trendami sezonu. Ubieraj golfy, brązowe marynarki i lenonki, a będziesz najmodniejszą nauczycielką w szkole!

Foto: East News

3. Odważny kolor

Jeden, wyraźny element stylizacji skupi uwagę i ożywi stylizację. Reszta może być zachowawcza i stonowana – w ten sposób pokażesz swój charakter, ale twój ubiór nadal będzie elegancki.

Foto: East News

4. Nowe życie marynarki

Spójrz na swoją marynarkę świeżym okiem – może warto obciąć jej rękawy i zrobić z niej ciekawy bezrękawnik? Zestawiony z obszernymi spodniami będzie ciekawym pomysłem nie tylko do pracy, ale także na wieczorną kolację. Polecam także zajrzenie do męskiej szafy – oversize’owe marynarki świetnie komponują się z rurkami.

Foto: East News

5. Postaw na dodatki

Bez wątpienia ubrania są podstawą stylizacji, ale nie zapominajmy o detalach, które tworzą jej charakter. Postaw na modne dodatki – np. torbę z frędzlami, mokasyny, czy oryginalny kapelusz, dzięki którym twój nauczycielski ubiór będzie ciekawy!

Foto: East News

Tematy:

Nieprawidłowy email