Grzywka: najmodniejsza fryzura tej jesieni

Grzywka zostaje z nami jeszcze w tym sezonie. Zainspiruj się stylizacjami z wybiegów, ulic metropolii, a także gwiazdami. Wybierz wersję dla siebie, żeby w tym sezonie prezentować się modnie.

Grzywka nigdy nie wychodzi z mody. Jednak trafiają się takie sezony, kiedy to właśnie ona króluje nad innymi fryzurami. Grzywka przez ostatnie dwa sezony przeżywa swój wielki comeback. Zagościła już na wybiegach najważniejszych pokazów i na ulicach wielkich modowych metropolii jak Nowy Jork, Mediolan czy też Paryż. Teraz przyszedł czas na nasze głowy.

Grzywka to sprawdzony sposób na odmłodzenie i efektowną zmianę naszego wyglądu. W tym sezonie powraca. Jeśli chcemy odjąć sobie lat i w dodatku wyglądać modnie, to zdecydujmy się na proste cięcie. Grzywka koniecznie sięgająca linii brwi lub też je zakrywająca. Do długich, krótkich, jak również i do kręconych włosów. Stylizacje z grzywką w roli głównej znajdziecie na zdjęciach z pokazów Alexandra Wanga, Giorgio Armani, Bottega Veneta, a także jej nieco futurystyczna wersja jak u Fendi.

Tematy:

Nieprawidłowy email