Torebki na Wiosnę Lato 2013

Koncept „It Bag" powoli przestaje funkcjonować w świecie mody, ponieważ klientki pragną posiadać torebkę, dzięki której będą się wyróżniać. Mimo tego co sezon powstają tak wyjątkowe projekty torebek, że klientki z niecierpliwością odliczają dni aż pojawią się w sklepach.

Grafika: U.Zwardoń

Internetowe strony oraz blogi modowe aż huczą od spekulacji, która torebka z wiosenno-letnich pokazów mody w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu i Mediolanie najbardziej podbije serca miłośniczek mody. Specjalnie dla was wytypowaliśmy torebki, które już teraz można nazwać must have sezonu.

Grafika: U.Zwardoń

Specjalnie dla was wytypowaliśmy torebki, które już teraz można nazwać must have sezonu.

Mulberry

Mulberry – Willow – torebki luksusowej, brytyjskiej marki sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Marka co sezon wprowadza nowy model, który jest inspirowany twórczością znanych kobiet, takich jak: jak Lana Del Rey (Torebka Del Rey) czy Alexa Chung (Torebka Alexa). Na sezon Wiosna Lato 2013 marka proponuje torebkę Willow, którą zaledwie dzień po pokazie miała ze sobą Kate Moss. Torebka już wtedy została uznana za must have sezonu wiosenno-letniego

Dior

Pierwsza torebka zaprojektowana przez Rafa Simonsa dla domu mody Dior, tak jak jego cała kolekcja na Wiosnę Lato 2013, jest inspirowana tradycją domu mody. Projektant odświeżył torebkę The Lady Dior nadając jej pastelowe kolory i zachowując cały projekt w jednym kolorze.

Saint Laurent Paris

Torebka zaprojektowana przed Hedi Slimane'go jest pierwszą torebką, na której widnieje nowe logo marki – Saint Laurent Paris. Torebka Classic Duffle Bag to czysta klasyka!

Chanel

Torebka Karla Lagerfelda dla Chanel podbiła serca gości pokazu mody. Mimo małej praktyczności, z pewnością wiele fashionistek i tak zapragnie ją mieć.

Valentino

Transparentne torebki to absolutny hit sezonu Wiosna Lato 2013! Projekty Valentino zostały ozdobione złotymi ćwiekami oraz wykończone skórą.

Proenza Schouler

Torebki Proenza Schouler regularnie pobijają rankingi sprzedaży. PS12 to już obowiązkowa pozycja w szafie każdej miłośniczki mody. Na wiosnę firma wprowadzi nowy model – PS13, który mogliśmy podziwiać podczas pokazu mody w Nowym Jorku.

Tematy:

Nieprawidłowy email