Top Lista Osobista #2: Katarzyna Czubak

Co w ostatnim czasie mnie zachwyciło? Bez jakich dodatków nie wyobrażam sobie mojej jesiennej garderoby? I dlaczego moim najważniejszym zakupem w najbliższym czasie będzie zapas chusteczek higienicznych? Zapraszam.

Foto: Zdjęcia własne VU MAG

1. Solar

Marka Solar przeszła niezwykłą metamorfozę. Jedną z jej składowych jest kampania i lookbook z udziałem Oli Rudnickiej. Uwielbiam Olę i to, co robi, a na sesje z jej udziałem mogę patrzeć godzinami. Tak samo, jak na ten szary sweter z efektownym warkoczem. Na pewno znajdzie się w mojej szafie, cudo!

2. Wystawa "Das Bauhaus #alleistdesign"

Obecnie jestem na etapie urządzania mieszkania. Godzinami przeglądam blogi, magazyny z inspiracjami wnętrzarskimi. Na aukcjach i plich targach poluję na perełki z początku XX wieku. Muszę przyznać, historia wzornictwa trochę mnie wciągnęła i jeśli tylko będę miała okazję, w najbliższym czasie odwiedzę wystawę "Das Bauhaus #alleistdesign" w Muzeum Designu Virea w Weil am Rhein w Niemczech. Wystawa trwa do 28 lutego 2016, a jej sponsorem jest marka Hugo Boss.

Foto: Materiały prasowe Bauhaus_Vitra

3. Torba Derek Lam Crosby 10

Moja szafa pęka w szwach. Wszystko przez moją kolekcję torebek i butów… no i okularów. Tak, mam bzika na punkcie akcesoriów. Moja nowa "modowa" obsesja to torby worki. Szczególnie ten, który znalazłam w najnowszej kolekcji Crosby 10. Autorem projektu jest Derek Lam.

4. Adele

Adele swoim nowym singlem spowodowała, że wszyscy znów się wzruszamy, a dowody na morze wylanych łez publikujemy na Instagramie. Mnie również ogarnęła adelomania i z niecierpliwością czekam na nowy album „25”. Utwór „Hello” bije rekordy popularności a wywiad z tą cudowną wokalistką, pierwszy od trzech lat, przeczytać można w nowym numerze „i-D”. Autorem zdjęć do sesji okładkowej jest jak zawsze świetny Alasdair McLellan.

5. Koronki

Czarna koronkowa bielizna to obowiązkowa pozycja w kobiecej garderobie. Nie i nie chodzi o naszych mężczyzn a o nas, kobiety. Zakładając piękną, koronkową bieliznę od razu czujemy się piękniejsze, pewniejsze siebie i przekonane, że świat leży u waszych stóp. Ostatnio wpadły mi w oko świąteczne propozycje marki Intimissimi.

Tematy:

Nieprawidłowy email