To jest trendy: Skarpetki w roli głównej!

Jaki jest najmodniejszy dodatek tego sezonu? W pierwszej dziesiątce z pewnością znajdzie się miejsce na… SKARPETKI!

Foto: East News

Tak, tak to nie żart! Wygląda na to, że wakacjowicze z Sopotu, noszący białe skarpetki do skórzanych sandałów, to trendsetterzy!

Foto: East News

Oczywiście skarpetki to trend nie dla każdej z nas, bo z pewnością jeden z bardziej ryzykownych, ale jednak!

Foto: East News

Letnie skarpetki pokochali nie tylko projektanci mody, zakładając je modelkom na wybiegach, ale również światowej sławy fashionistki.

Foto: East News

Wystarczy spojrzeć na stylizacje blogerek, trendsetterek i dziennikarek modowych na tygodniach mody. Tutaj znajdziesz cały worek inspiracji!

Foto: East News

Goście najważniejszych tygodni mody nosili nie tylko białe czy czarne (w sumie najbardziej bezpieczne i najbardziej eleganckie), ale też kolorowe.

Foto: East News

Pastelowe skarpetki noszone do szpilek, wzorzyste zakładane do sandałków na koturnie czy neonowe łączone ze sportowymi butami, jak zrobiła chociażby Anna Dello Russo – to pomysły ze skarpetkami w roli głównej.

Foto: East News

Skarpetki noszone do jazzówek, szpilek, a nawet właśnie sandałów – to hit tego lata! Mogą być ciekawym dodatkiem „na przekór”, elementem color bloking, a nawet najważniejszą, przykuwającą wzrok, częścią całej stylizacji.

Szukając skarpetek idealnych dla siebie, weź jednak pod uwagę fakt, że mogą optycznie skracać nogi. Stąd niewysokie kobiety, chcąc spróbować „skarpetkowego trendu” powinny połączyć je z butami na obcasie lub koturnie. Fajnie wyglądają też skarpetki i równie modne w tym sezonie slip-ony, szczególnie te na grubszej podeszwie.

Pomysłów na wykorzystanie skarpetek w letniej stylizacji jest naprawdę wiele. Pamiętaj, aby współgrały ze stylem twojej szafy i osobowością! To, co jesteś gotowa na skarpetkowe szaleństwo?

Tematy:

Nieprawidłowy email