Hit w sieci: tęczowe suknie ślubne

Podczas gdy biała suknia jest w modzie ślubnej niezastąpionym klasykiem, to chyba trudno zaprzeczyć, że jest coś ciekawego w nowym trendzie na kolorowe kreacje.

Foto: for. Zandarin and Allen/REX / East News

Niespodziewany akcent mocnego granatu lub modne ombre na sukience od ciemnego fioletu przez róż i odcienie pasteli aż do klasycznej bieli sprawią, że zapamiętasz ten dzień jako jeszcze bardziej kolorowy, a sama zapadniesz gościom w pamięć, jako najlepiej ubrana stylowa panna młoda!

Internet oszalał na punkcie tęczowych sukni ślubnych (doczekał się nawet swojego hasztagu #rainbowweddingdress, pod którym odważne panny młode wstawiają swoje wyjątkowe kreacje). Nie trzeba oczywiście od razu farbować sukienki na jaskrawy pomarańcz. Klasyczna suknia o pięknym kroju syreny, dzięki małemu dodatku koloru, chociaż delikatnego błękitu, zrobi o wiele większe wrażenie, a jednocześnie podkreśli indywidualny charakter panny młodej.

Żeby uzyskać bardziej romantyczny efekt, postaw na mocno rozkloszowaną suknię ślubną, podszytą dużą ilością tiulu w odcieniach pudrowego różu lub łagodnej mięty. Z kolei tęczowe barwy dodadzą stylizacji świeżej energii.

Kolorowa suknia ślubna doskonale wyrazi osobisty styl panny młodej. Można też spróbować pójść o krok dalej i zadedykować danej gamie kolorystycznej całą ceremonię, używając poszczególnych odcieni do dekoracji sali balowej. Co o tym myślicie?

Tematy:

Nieprawidłowy email