Torebkę zostaw w domu, na imprezę załóż Sassy Stash!

Chcesz poczuć się jak dziewczyna Bonda? Wypróbuj Sassy Stash – wielozadaniową podwiązkę, która podbija internet!

Foto: Materiały prasowe

Co kryją czeluście twojej torebki? Kluczki, kosmetyki, leki na migrenę, notatki, telefon… - ja wymieniać mogę naprawdę długo! Zresztą, jeśli chcecie wiedzieć, co noszą w swoich torebkach redaktorki VU MAG, zajrzyjcie do tekstu CO KRYJĄ NASZE TOREBKI?

Foto: Materiały prasowe Podwiązka Sassy Stash

Tymczasem okazuje się, że kobiecą torebkę z powodzeniem może zastąpić gadżet Sassy Stash! Z pozoru wygląda dość typowo, ot koronkowa podwiązka.

Foto: Materiały prasowe Podwiązka Sassy Stash

Jednak, gdy przyjrzysz się jej bliżej i odwrócisz na lewą stronę, zrozumiesz, że Sassy Stash to szereg kieszonek, w których pomieści się prawie wszystko – czerwona pomadka, karta płatnicza , smartfone, miętowe dropsy.

Foto: Materiały prasowe Podwiązka Sassy Stash

Z pewnością zapytasz: no dobrze, ale komu to jest właściwie potrzebne? Producenci Sassy Stash zapewniają, że to świetna alternatywa dla klasycznej torebki, szczególnie podczas całonocnych imprez. Sami przyznają, że na pomysł stworzenia podwiązki wpadli podczas jednej z nich.

Nie dość, że masz wolne ręce i możesz tańczyć do upadłego, to jeszcze nie musisz martwić się o to, że staniesz się ofiarą kradzieży. Wszystko co najważniejsze masz przecież przy sobie!

Foto: Materiały prasowe Podwiązka Sassy Stash

Cena podwiązki jest stosunkowo niska – niecałe 25 funtów za sztukę. Sassy Stash na razie dostępna jest w zaledwie kilku kolorach, ale wróżę, że już niebawem oferta producenta mocno się rozrośnie.  Podwiązkowy biznes rozrasta się z tygodnia na tydzień, a ogromny wpływ na popularność Sassy Stash ma Instagram. Firma zachęca swoje klientki, aby robiły sobie zdjęcia z hashtagiem #mysassystash. Pomysłów na wykorzystanie wielozadaniowej podwiązki może być naprawdę wiele. Z pewnością wzrost zainteresowania pojawi się za rok, w okolicach egzaminów maturalnych...

Tematy:

Nieprawidłowy email