Róż to jeden z najbardziej kobiecych i nacechowanych kolorów. W większości z nas różowy budzi pewne wątpliwości. Przez lata utożsamiany z kiczem i tandetą, teraz pokazuje nam swoje drugie oblicze. Fashionistki już go pokochały! Teraz czas na ciebie. Zobacz jak i z czym noszą ten kolor królowe streetstyle’u!

Róż nie zawsze dobrze nam się kojarzył. Pokój małej dziewczynki, lalka Barbie, infantylne kokietki… ale przecież jak każdy inny kolor -  różowy może mieć wiele twarzy! Wszystko zależy od tego jak go będziesz go nosić. Umiejętnie zestawiony może stać się najmocniejszym elementem stylizacji!

Dozwolone są absolutnie wszystkie odcienie różowego. Od pudrowego po mocną fuksję.

Z czym go łączyć?

1. Różowy + różowy

W tym sezonie najmodniejsze jest tworzenie kolorystycznych „total looków”.  Różowy od stóp do głów?  To z pewnością propozycja dla odważnych, silnych kobiet, ale jakże efektowna!

2. Różowy + pastelowy niebieski

To dość bezpieczne rozwiązanie. Pastele dobrze się wzajemnie komponują. Smutne ubrania w ciemnych kolorach schowajmy na dno szafy. Mamy lato – to idealna pora na kolorowe zestawienia!

3. Przekornie: różowy + czerwony

Wiadomo nie od dziś, że moda nie zna granic. Ale… czerwony do różowego? Ależ tak! Niejedna z nas powiedziałaby, że te kolory się wzajemnie gryzą. Nic z tych rzeczy! Ostatecznie zrywamy z tym wszechobecnym przekonaniem. To połączenie nieoczekiwane, a więc szczególnie spektakularne!

4. Różowy + stonowane kolory

Jeśli powyższe przykłady są dla ciebie „za mocne”, uspokój róż stonowanymi kolorami. W tym przypadku świetnie sprawdza się beż, szarość czy klasyczna biel. Takie zestawienia tworzą niesamowitą harmonię. Sprawią, że będziesz wyglądać nowocześnie i szykownie.

Jak sama widzisz, różowy wcale  nie musi oznaczać cukierkowych, dziecinnych stylizacji. Kolor ten potrafi być niezwykle wyrazisty, a dobrze dobrany – zrobić oszałamiające wrażenie.

Które połączenie kolorystyczne podoba wam się najbardziej?

Tematy:

Nieprawidłowy email