Rihanna, Jay-Z, Beyonce, P.Diddy, rodzina Kardashian, Anna Wintour, czyli pierwszy rząd na pokazie Kanye

Tak wyśmienitych gości mógłby mu pozazdrościć niejeden projektant. W pierwszym rzędzie na pokazie kolekcji Kanye Westa dla marki Adidas usiedli: Rihanna, P.Diddy, Alexander Wang, Jay-Z, Beyonce, Kim Kardashian z córeczką North oraz większość jej rodziny. Chyba nie ma wątpliwości, że pokaz linii Yeezy będzie jednym z najgłośniejszych w tym sezonie!

Kanye West / Getty Images

W czwartek, 12 lutego rozpoczął się nowojorski Tydzień Mody, na którym zaprezentowane będą kolekcje na sezon jesień - zima 2015 / 2016. Jednym z pierwszych kąsków tygodniowej uczty dla modowych maniaków był pokaz kolekcji Kanye Westa dla marki Adidas.

Beyonce, Kim Kardashian, Anna Wintour / Getty Images
Goście na pokazie Kanye Westa / Getty Images
Pokaz Kanye Westa, pierwszy rząd / Getty Images

Linia ubrań muzyka nosi nazwę Yeezy i wywraca rynek mody pod każdym względem. Jak powie-dział Kanye West w rozmowie z portalem Ryan Seacrest, oprócz oficjalnego pokazu, kolekcja zo-stanie zaprezentowana jeszcze 10 razy przez kolejne dwa dni. Dzięki nowoczesnej technologii jej widok ma być dostępny online także z butików Adidasa w Melbourne, Londynie, czy Chicago. Ubrania i buty mają pojawić się w sklepach już w najbliższą sobotę. W pierwszej turze zostanie ich wystawionych 9 tys. sztuk, ale zapasy mają być na bieżąco uzupełniane. Kanye West postawił sobie za punkt honoru, aby kolekcja dotarła do wszystkich jego fanów. Marzy mu się popularność Yeezy na poziomie kultowych Jordanów, o których marzyli wszyscy chłopcy z czasów jego dzieciństwa. Jednocześnie chce zadbać o to, by klienci jego kolekcji odczuwali ekskluzywność i wyjąt-kowość jego ubrań.

Pokaz Kanye Westa / Getty Images
Pokaz Kanye Westa / Getty Images
Pokaz Kanye Westa / Getty Images
Pokaz Kanye Westa / Getty Images

W tym na pewno pomoże fakt, że elementy kolekcji Yeezy są promowane przez sławnych znajo-mych Kanye Westa. Wystarczy spojrzeć, kto usiadł w pierwszym rzędzie jego pokazu: Jay-Z, Bey-once, P. Diddy, oczywiście Kim Kardashian z córką, siostrami i matką oraz Rihanna. Z okazji tego wydarzenia zakopano wszelkie topory wojenne: Beyonce, która rzekomo nie trawi żony rapera chętnie pozowała do zdjęć z Kim. Nawet Rihanna jako dyrektor kreatywna konkurencyjnej marki sportowej, postanowiła uświetnić to wydarzenie. Pośród największych gwiazd show-biznesu nie zabrakło także największej wyroczni mody. Anna Wintour jak zwykle przybyła na pokaz długo przed jego rozpoczęciem, dzięki temu mogła w spokoju porozmawiać z Westem i udzielić mu ostatnich wskazówek. Czy ktoś ma wątpliwości co do sukcesu linii Yeezy dla Adidasa?

Goście na pokazie Kanye Westa / Getty Images
Rihanna / fot. Getty Images
Kim Kardashian Anna Wintour Kanye West / fot. Getty Images
Pokaz Kanye Westa / Getty Images
Pokaz Kanye Westa / Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email