Relacja pokazu Anja Rubik x Mohito

Długo wyczekiwany projekt w końcu ujrzał światło dzienne. Anja Rubik zaprezentowała swoją pierwszą, autorską kolekcję ubrań, jaką stworzyła pod skrzydłami marki Mohito. Zobaczcie naszą relację z pokazu kolekcji Anja Rubik x Mohito!

Relacja pokazu kolekcji Anja Rubik x Mohito

To było jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży modowej w tym roku. Anja Rubik, polska top modelka, która chodziła po wybiegach największych światowych projektantów, wcieliła się w ich rolę. Pod skrzydłami marki Mohito, Anja Rubik stworzyła własną kolekcję ubrań, którą w końcu mogliśmy zobaczyć na żywo. Pokaz odbył się 6. listopada w Warszawie.

Na wybiegu nie było jednej Anji Rubik, było ich kilkanaście. To łudząco podobne do niej modelki od stóp do głów ubrane w ciuchy żywcem wyjęte z garderoby Anji. Co zobaczyliśmy na wybiegu? Proste, codzienne stylizacje: bawełniane t-shirty, białe koszule, miękkie, luźne swetry, ale też bardziej wieczorowe projekty: długą do samej ziemi, połyskująca suknię na ramiączkach, asymetryczną spódnica, spodnie z zamszowymi frędzlami oraz srebrną kurtkę typu bomber. Właśnie taki był zamysł tej kolekcji – ma ona przedstawiać kwintesencję stylu Anji Rubik.

Anja jest absolutną profesjonalistką. Wielokrotnie podkreślała, że nie jest projektantką i zaprezentowanej kolekcji nie zaprojektowała, a stworzyła w wyniku wielogodzinnych rozmów z profesjonalistami. Z szacunku do tego zawodu nawet nie ukłoniła się zgromadzonym gościom, co mają w zwyczaju kreatorzy mody.

Ekskluzywna kolekcja Anja Rubik x Mohito dostępna będzie w sklepach od 14. listopada. W galerii zobaczycie wszsytkie zdjęcia z pokazu:

AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA
AKPA

Tematy:

Nieprawidłowy email