Powrót do przyszłości! Świecące adidasy wracają do łask

Pamiętacie czasy Spice Girls i świecących adidasów na platformie? Mamy dobre wieści dla fanów tamtego stylu! Powraca! Bieganie po mieście w butach ze świetlówkami będzie dozwolone nie tylko dla pięciolatków!

Świecące sneakersy Adidas

W jesienno –zimowej kolekcji na 2014 rok, Ashish Gupta zaprezentował doskonale nam znane buty. Białe sneakersy na platformie z dwoma rzędami kolorowych lampek LED firmy Buffalo, 15 lat temu były marzeniem dziewczynek na całym świecie. Jednak nie każda dziewczynka marzenie to spełniła (Mój ojciec by mnie zabił za takie buty, wspomina moja przyjaciółka). Ale jak to mówią, co się odwlecze, to się później kupi w Topshopie!

Świecące sneakersy Buffalo dla Ashisha Gupty

Brytyjska sieciówka nawiązała współpracę z Ashishem i już potwierdzono, że świecące adidasy znajdą się w kapsułkowej kolekcji projektanta! Więc chętni na świetliste obuwie muszą obserwować sklepowe półki w Topshopie albo… Adidasie!

Świecące sneakersy Buffalo dla Ashisha Gupty

Sportowy gigant we współpracy z japońskim sklepem atmos stworzył nowy model klasycznych białych butów Superstar 80. Za dnia adidasy wyglądają bardzo klasycznie: białe, z trzema paskami, nie rzucają się w oczy. Ale jak tylko zajdzie słońce, buty rozjaśniają się neonową zielenią! Brzmi jak marzenie fana techno przed wyjazdem na Love Parade? Może i tak. Ale mi i tak się bardzo podobają. Wiosna będzie jasna!

Świecące sneakersy Adidas

Pamiętacie ten odcinek Seksu w Wielkim Mieście, w którym Carrie wyznaje, że lubi zawsze mieć na oku swoje inwestycje, dlatego wszystkie wiszą w jej szafie? Taką inwestycją niewątpliwie są buty Nike Air Mag. Limitowana edycja (1500 sztuk) została wypuszczona w 2011 roku. Wysokie buty z lampkami są wzorowane na kultowym modelu noszonym przez Michaela J. Foxa w Powrocie do przyszłości II. Obecnie można je kupić tylko na e-Bayu a ich ceny wahają się od 1000 do 10 000 dolarów. Inwestycja na lata! Ponoć w 2015 roku ma się pojawić kolejna edycja Air Mag. Ciekawe czy tym razem buty będą miały silniczki odrzutowe?

Świecące sneakersy Nike Air Mag

Tematy:

Nieprawidłowy email