Pełna kolekcja Kate Moss dla Topshop -"Being Kate"

Niedawno mogliśmy podziwiać przedsmak kolekcji Kate Moss dla Topshop, jaki modelka zaprezentowała na łamach brytyjskiego Vogue’a. Teraz w biblii mody zaprezentowano cały katalog ubrań zaprojektowanych przez Kate Moss.

Topshop

Minęły 4 lata odkąd Kate Moss po raz pierwszy podjęła współpracę z sieciówką Topshop. Jak można się domyśleć, pierwsza kolekcja Kate była ogromnym sukcesem, dlatego powtórzenie projektu było kwestią czasu. W październiku 2013 roku oficjalnie potwierdzono powrót Kate Moss do projektowania dla Topshop.

Nikt nie miał najmniejszych wątpliwości, że druga kolekcja o nazwie Being Kate będzie istotnym wydarzeniem w świecie mody, a Kate Moss tylko podgrzała atmosferę uchylając czytelnikom Vogue’a rąbka tajemnicy. Który projektant nie marzy o takim debiucie nowej kolekcji? Co więcej, Kate Moss pojawiała się w magazynie także jako modelka - na okładce pozowała w srebrnej kurtce z frędzlami własnego projektu. Współpracująca z biblią mody Moss, wystylizowała także swoją koleżankę – Freję Behę Erichsen w ubrania z własnej kolekcji.

Teraz i my możemy podziwiać kolekcję Being Kate w całości. Pierwsze wrażenie? Chyba trudniej byłoby o bardziej trafioną nazwę. Ubrania inspirowane są różnymi stylami i trendami, jednak nie ma najmniejszej wątpliwości, że wszystkie definiują garderobę Kate. Mało tego, wśród nich można znaleźć niemalże skopiowane egzemplarze ubrań, w jakich ją widywaliśmy. Skórzane i zamszowe kurtki z frędzlami, kuse szorty, ale także eleganckie sukienki koktajlowe (czarna bombka, inspirowana kreacją Balenciagi), czy srebrna, wieczorowa suknia.

Getty Images / Topshop
Topshop / Getty Images / Topshop
Topshop / Getty Images

Ale czy nie o to nam właśnie chodziło? Aby dzięki ubraniom Topshop, choć odrobinę zbliżyć się do stylu Kate Moss? Ubrania z kolekcji Bieng Kate dostępne będą w sklepie internetowym Topshop, Net-a-Porter i Nordstrom od 30 kwietnia. Pod koniec miesiąca mają także trafić do stacjonarnych sklepów.

W galerii zobaczycie cały lookbook kolekcji Being Kate Kate Moss dla Topshop

Topshop
Topshop
Topshop
Topshop
Topshop
Topshop
Topshop
Topshop
Topshop

Tematy:

Nieprawidłowy email