Noś okulary przeciwsłoneczne nawet zimą!

Mimo że wielkimi krokami zbliża się zima, nie żegnamy się z przeciwsłonecznymi okularami. Już dawno przestały spełniać tylko i wyłącznie funkcję ochronną. Są świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji - nawet tych jesienno-zimowych! Jake modele wiodą prym w tym sezonie?

Foto: East News

Gwiazdy Hollywood się z nimi nie rozstają. Chronią ich twarze nie tylko przed promieniami słońca, ale także przed fleszami paparazzi. Okulary - bo to o nich mowa - to symbol stylu i elegancji. Dodają gwiazdorskiego blasku każdej stylizacji. Zawsze na pierwszym planie, zdradzają gust i charakter ich właściciela.

A jakie oprawki są tego lata najmodniejsze? Nawet w przypadku okularów przeciwsłonecznych - moda na retro nie odpuszcza! Modne okulary to takie, które kojarzą się nam z latami 50., 60. i 70.! Prawdziwą furorę robi kultowy wzór sprzed lat, czyli model z okrągłymi szkłami, zarysowanymi u góry mocną oprawą. Na czasie są także kocie kształty czy też klasyczne wielkie "muchy". Ponadto w modzie nadal obecne są ulubione "aviatorki", najlepiej jeśli są lustrzane w kolorze niebieskim lub różowym. W związku z tym, że kolejny z rzędu sezon mija nam pod znakiem „hippie”, warto wspomnieć również o lennonkach. Okrągłe szła przeżywają prawdziwy renesans.

Wszystkie z wyżej wymienionych modeli znajdziesz w naszych propozycjach!

Tematy:

Nieprawidłowy email