Nowa koncepcja mody w SI-MI

Polska marka, włoskie tkaniny i styl londyńskiej ulicy. Tak w skrócie można scharakteryzować SI-MI. Nową markę, która ma potencjał na zawojowanie polskiego rynku mody.

fot. Patryk Bułhak / SI-MI

Jeśli lubisz styl londyńskiej ulicy i z chęcią naśladujesz stylizacje Kate Moss, to zakochasz się w SI-Mi. To nowa marka na polskim rynku, która nie tylko reprezentuje grungowe wpływy w projektach, ale także w swojej filozofii. Kolekcje nie są tworzone sezonowo, a projektanci na bieżąco tworzą nowe modele ubrań. Z jaką częstotliwością? To także nie jest ustalone! Jeśli na horyzoncie pojawi się ciekawy pomysł lub innowacyjny krój, to na pewno będzie on w sprzedaży. Do tego klientki mogą współtworzyć modele strojów. Jeśli zażyczysz sobie krótszą spódniczkę, mniejsze rozcięcie lub inny rodzaj i kolor tkaniny, wymyślony przez Ciebie ubiór zostanie wykonany na twoje życzenie. SI-MI stawia na jakość, wykorzystując najlepszej jakości tkaniny sprowadzone z Włoch. Na tych samych materiałach pracują takie domy mody, jak Missoni, czy Rick Owens.

To, co mnie zachwyciło w ubraniach SI-MI to możliwości zestawiania ubrań. Rzadko zdarza się, że można wystylizować się w propozycjach jednej marki. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Wchodząc do sklepu SI-MI możesz ubrać się od stóp do głów bez obawy o przerysowanie stylizacji, czy zatopienie w logo firmy. Marka proponuje wiele oversize’owych ubrań, które nadają się na różne typy sylwetki. W asortymencie znajduje się kilka modeli unisex, a już niedługo w kolekcji pojawią się projekty dedykowane męskiej części klienteli.

Ubrania SI-MI możecie kupić w nowo otwartym butiku przy ul. Mokotowskiej 63 w Warszawie i w sklepie internetowym si-mi.pl. Marka będzie obecna także na targach mody podczas festiwalu muzycznego Audioriver, nad którym VU MAG objął patronat medialny. Do zobaczenia w sobotę, 26 lipca w Płocku!

fot. Patryk Bułhak / SI-MI
fot. Patryk Bułhak / SI-MI
fot. Patryk Bułhak / SI-MI
fot. Patryk Bułhak / SI-MI
fot. Patryk Bułhak / SI-MI

Tematy:

Nieprawidłowy email