Modowe Must Have: marynarka

Klasyczna marynarka na pewno jest w szafie każdej kobiety. Kiedyś szyta na miarę, dzisiaj niestety najczęściej jest kojarzona z biurem. Jej niewątpliwe atuty to: podkreślanie figury, ukrywanie niedoskonałości i wygoda w noszeniu. Kobiety chętnie ją noszą, bo pozornie jest „prosta w obsłudze”.

VU MAG

Stylistka Dagmara Radzikowska pokaże proste zasady, aby w marynarce wyglądać zawsze dobrze i nowocześnie. Oto kilka z nich:

- marynarka powinna sprawiać wrażenie kusej

- zakładaj marynarkę z luźnymi spodniami

- podciągaj rękawy

- koszula lub t-shirt mogą być dłuższe od marynarki – to jest stylowe i nonszalanckie!

Modowe Must Have to cykl odcinków o ubraniach, które każda kobieta po prostu MUSI MIEĆ w swojej szafie. Co więcej na 99% każda kobieta już je ma, tylko nie wiadomo dlaczego niechętnie je zakłada. Może dlatego, że wydają się im nieco niedzisiejsze, czasem trochę nudne, zbyt klasyczne i dlatego noszenie ich już kobiet nie bawi. A powinno! Tak jak wszystko w modzie.

Zobacz nasz film, w którym pokazujemy jak „ożywić” pozornie nudną i klasyczną marynarkę, wystylizować ją za pomocą dodatków czy prostych tricków!

Dagmara Radzikowska

Od 14 lat pracuje jako stylistka, od 3 lat również jako personnal shoper, czyli osoba która pomaga prywatnym klientom (kobietom i mężczyznom) uporać się z tym co maja w swoich szafach, na nowo pokazać im ubrania, które już posiadają i wskazać te, które powinni kupić.

Dagmara trzyma się prostych zasad i powtarza je osobom z którymi pracuje:

- mniej znaczy więcej

- baw się moda, przełamuj stereotypy, miksuj ze sobą rzeczy, które pozornie do siebie nie pasują

Produkcja i reżyseria: Anna Puślecka

Pomysł i stylizacja: Dagmara Radzikowska/NOVA NOVA

Asystentka stylistki: Kania Kamińska

Makijaż: Kasia Kowalska

Modelka: Izabel/New Age Models

Zdjęcia i montaż: Robert Wróblewski

Tematy:

Nieprawidłowy email